Wpis z mikrobloga

Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale #!$%@? bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
#bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
xandra - Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował.....

źródło: comment_1618860535HU1vCeeWN0qJRgEL3wwNsq.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
@xandra: #!$%@? użycie pełnego zasobu możliwości, żeby chronić swoje zdrowie i życie jest dozwolone w każdym państwie, i stosuje się je dokładnie tak jak zostało przeze mnie zdefiniowane: możesz #!$%@?ć w ryj, jeżeli osoba nie wykazuje bezpośrednio że wycofuje się z konfliktu (np. słownie, albo poprzez uciekanie). W każdym kraju tak jest, to że tobie się wydaje, że można gwałcić bez konsekwencji to nie jest jednoznaczne z systemem prawnym stworzonym przez
  • Odpowiedz
@xandra: ojoj, komentarz usunięty przez moderatora, no kto by pomyślał. Hormony musza nieźle buzować, że takie odzywki. I się nie wymądrzaj, zwolenniczko gwałtów, bo każdy myślący obywatel tylko przeczyta twoje komentarze i będzie wiedział z kim ma do czynienia
  • Odpowiedz