Wpis z mikrobloga

Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale #!$%@? bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
#bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1618860535HU1vCeeWN0qJRgEL3wwNsq.jpg
  • 206
@xandra: może Cię to zdziwi bo według niektórych bać to mogą się tylko kobiety wracając ciemna ulicą ale typ jest otoczony przez wrogo nastawiony tłum, każdy coś krzyczy, generalnie może spodziewać się wszystkiego więc nic dziwnego, że w strachu/stresie się bronił. Zareagował jak zareagował, pewnie przesadził ale człowiek w stresie nie myśli tak jasno jak przed ekranem komputera. Albo chcemy państwo prawa i nie pozwalamy na takie zachowania tłumu, albo państwo
@xandra: ja tam widzę, że dużo osób z 'widowni' klaszcze i krzyczy coś zadowoleni z poczynań tych dziewczyn. Skąd losowy typ miał wiedzieć kto jest kim. Nie wiem czy byłaś kiedyś w sytuacji, gdzie atakuje Cię kilka osób naraz ale ja byłem i wiem, że wystarczy kilka osób żeby czuć się osaczonym i ogólnie bardzo niekomfortowo. Nigdy nie wiesz co robi osoba za plecami i czy właśnie nie wyciąga noża albo
@CocoJamboolin: Wiesz pojecie przekroczenia obrony koniecznej jest wypaczone - przykro mi, ale mnie nie przekonasz, w sprawach miedzyludzkich jestem prosty jak #!$%@? - agresor = agresor. Jak ktos jest na tyle tepy, by problemy, rozwiazywac przemoca, niech sie liczy z konsekwencjami - przeciez jakbys tam stal ty, to ogladalibysmy filmik o tym jak piec 11 latek #!$%@? doroslego typa xd
@CocoJamboolin: No gosciu, jezeli masz problem z samoobrona ze wzgledu na plec agresora, to powiedz, co bys zrobil w tej sytuacji jezeli po samym wykopie widzisz, ze dogadanie sie z #!$%@? rozowa jest nie mozliwe, tak samo jak z rozowa, ktora ma inne zdanie od cb ? co bys zrobil ? jezeli bys odszedl, a one w trojke na cb naskoczyly xd gosciu, mam 190 cm wzrostu, ponad 100kg wagi, przez
@xandra nie pochwalam żadnej agresji, ale jeżeli ktoś cie atakuje to masz wszelkie prawo się bronić, człowiek powinien być w stanie bronić się na każdy możliwy sposób.

Dziewczyna mogła mieć kosę, pistolet, a nawet glupi ołówek który wbiła by w klatkę piersiową bądź w oko, wtedy co?

Zasada jest prosta, atakują to masz sie bronić w miarę wszelkich możliwości i patrzeć na to by wyjść całym z sytuacji, jak przerasta to #!$%@?
Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę.


@xandra:
Czyli silniejsi powinni dać wygrywać słabszym, nawet jeśli ci drudzy łamią prawo? Bo nie rozumiem. Reakcja przesadzona, ale facet się przecież bronił, więc o co chcemy go oskarżać? O debilizm tej 11-latki? Nawet sędzia mu klepnął jakąś śmieszną karę, bo pewnie nie mogli mu zbyt wiele zarzucić. 60 dni w zawieszeniu i 200 dolarów grzywny
@xandra: Ty chyba czegoś nie rozumiesz, łatwo tak oceniać oglądając filmik siedząc na dupie w cieplutkim pokoju. Typiara się rzucała, odepchnięta dalej się rzucała, a biorąc pod uwagę aktualne wydarzenia na świecie i zapewne tam w okolicy (bo blm głównie to ameryka), to gościu zareagował odpowiednio.
@xandra: ale ja nie rozumiem, dlaczego stygmatyzujemy faceta, bo jest duzy i ciezki? Ze jak by to byl maly szczurek i jebnal, to byloby ok? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A moze kuzwa nauczyc nastolatkow, ze jednak dorosly facet, zwlaszcza postawny, ma sile razenia i nie atakujemy?

Sam bym sie #!$%@? i nie wiem jak bronil bedac otoczony przez wielu 'malych' napastnikow... moze bedac sam bym po prostu
@xandra: Nie nauczyli gówniary, że się nie leci z łapami do ludzi to dostała nauczkę i może nawet zapamięta. Ale wiadomo, nauczona ze jak ma dwa takie same chromosomy to jest nietykalna, albo że jak ma naście lat to jej nic nie grozi. Śmieszne. Jak ktoś Cię atakuje to nie jest ważna płeć, wiek czy cokolwiek innego, osoba taka staje się twoim wrogiem i tyle.
Łap tu innego gówniaka, nad którym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@xandra: patrzycie jaka cwana zza oceanu xD ciekawe jak ty byś zareagowała zaszczuta przez trzy osoby xD Nie wiadomo czy któraś z nich nie ma noża. Na pewno nie dały by mu od tak odejść. Poza tym chłop jak dąb ma dać się zastraszyć jakimś gówniarzom? Niech potraktuje to jako cenną lekcję życiową żeby liczyć zamiary na siły a nie odwrotnie. Inny mógł by zabić albo zgwałcić. Najwyraźniej nikt wcześniej nie