Wpis z mikrobloga

Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale #!$%@? bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
#bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
xandra - Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował.....

źródło: comment_1618860535HU1vCeeWN0qJRgEL3wwNsq.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
@xandra: obrona może przynieść więcej korzyści dla społeczeństwa, gdyż gdyby każdy tak reagował ludzie baliby się zaczynać jakiekolwiek nieuzasadnionej konfrontacji. Na podstawie takich sytuacji można zbudować lepsze społeczeństwo a jedna czy dwie ofiary śmiertelne to mały koszt zwłaszcza że same się o to prosiły
  • Odpowiedz
@xandra: ja tam widzę, że dużo osób z 'widowni' klaszcze i krzyczy coś zadowoleni z poczynań tych dziewczyn. Skąd losowy typ miał wiedzieć kto jest kim. Nie wiem czy byłaś kiedyś w sytuacji, gdzie atakuje Cię kilka osób naraz ale ja byłem i wiem, że wystarczy kilka osób żeby czuć się osaczonym i ogólnie bardzo niekomfortowo. Nigdy nie wiesz co robi osoba za plecami i czy właśnie nie wyciąga noża albo
  • Odpowiedz
@xandra: Powiedz mi co 11 letnie dzieci robią w nocy na dworze i dlaczego atakują starszego faceta? Równie dobrze to może nie być 11 letni dzieciak tylko 30letni karzeł z nożem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: Wiesz pojecie przekroczenia obrony koniecznej jest wypaczone - przykro mi, ale mnie nie przekonasz, w sprawach miedzyludzkich jestem prosty jak #!$%@? - agresor = agresor. Jak ktos jest na tyle tepy, by problemy, rozwiazywac przemoca, niech sie liczy z konsekwencjami - przeciez jakbys tam stal ty, to ogladalibysmy filmik o tym jak piec 11 latek #!$%@? doroslego typa xd
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: No gosciu, jezeli masz problem z samoobrona ze wzgledu na plec agresora, to powiedz, co bys zrobil w tej sytuacji jezeli po samym wykopie widzisz, ze dogadanie sie z #!$%@? rozowa jest nie mozliwe, tak samo jak z rozowa, ktora ma inne zdanie od cb ? co bys zrobil ? jezeli bys odszedl, a one w trojke na cb naskoczyly xd gosciu, mam 190 cm wzrostu, ponad 100kg wagi, przez
  • Odpowiedz
@xandra nie pochwalam żadnej agresji, ale jeżeli ktoś cie atakuje to masz wszelkie prawo się bronić, człowiek powinien być w stanie bronić się na każdy możliwy sposób.

Dziewczyna mogła mieć kosę, pistolet, a nawet glupi ołówek który wbiła by w klatkę piersiową bądź w oko, wtedy co?

Zasada jest prosta, atakują to masz sie bronić w miarę wszelkich możliwości i patrzeć na to by wyjść całym z sytuacji, jak przerasta to #!$%@?
  • Odpowiedz
Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę.


@xandra:
Czyli silniejsi powinni dać wygrywać słabszym, nawet jeśli ci drudzy łamią prawo? Bo nie rozumiem. Reakcja przesadzona, ale facet się przecież bronił, więc o co chcemy go oskarżać? O debilizm tej 11-latki? Nawet sędzia mu klepnął jakąś śmieszną karę, bo pewnie nie mogli mu zbyt wiele zarzucić. 60 dni w zawieszeniu i 200 dolarów grzywny
  • Odpowiedz
@xandra: "Co miał zrobić? po prostu odejść" xddd jak laska się na niego rzuciła. Jaki ktoś kobietę chce zgwalcic to też jej powiedz po co zabila gwalciciela przecież mogla odejsc? Lewactwo mnie przeraża swoją głupotą...
  • Odpowiedz