Wpis z mikrobloga

Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale #!$%@? bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
#bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1618860535HU1vCeeWN0qJRgEL3wwNsq.jpg
  • 206
@xandra: Takie, że nie startuje się do większych a kumpluje się z nimi, żeby mieć pomocną dłoń w razie problemów. Układ był prosty. Ja pomagam wam gamonie w nauce, wy chronicie mój zadek. Każdy był zadowolony i każdy miał korzyści.
Możemy też zrobić mały eksperyment jak kiedyś będziesz nad morzem. Zaatakuj mnie i zobaczysz jak to działa.

A nie, czekaj, kto przy zdrowych zmysłach nie będący dzieckiem zaatakuje takiego wielkiego typa?
@xandra: Moja 5 letnia corka wie ze nikogo sie nie bije. Ogolnie nie kojarze zeby ktokolwiek za moich czasow lub z mojego otoczenia w takim wieku atakowal kogos wiekszego/starszego.

To co robi ta nastolatka to wlasnie objaw patologii. Zamiast wsadzac typa do wiezenia to powinien do jej domu wbić kurator i zrobic porzadek.
@xandra "Jakby miała jakiś nóż, to użyłaby go wcześniej, póki co jedenastoletnie dziewczynki nie chodzą z nożami i prawdopodobieństwo, że ona go ma jest praktycznie równe zeru."

Skąd ta dedukcja że by go użyła wcześniej?
Normalne dziewczynki ZAZWYCZAJ (zawsze są wyjątki) nie chodzą z nożami, ja tam normalności na filmiku nie widzę.
Czemu uważasz, że jeśli ktoś jest silniejszy to musi dalej przesuwać granicę własnego bezpieczeństwa? Gość NIE POWINIEN tak reagować, ale
@xandra: film który widziałem trwał kilka sekund, a w innym artykule piszą o 40 sekundowym. W tym co widziałem, i jest tu na wykopie, odpycha 11 łatkę na kilka metrów, a ona mimo wszystko wraca w jego zasięg ramion. Po co skraca dystans jeśli nie chce zaatakować?
@ManiacTeam: Tak, nie są dość rozwinięte psychicznie, by we właściwy sposób ocenić konsekwencje swoich czynów. Podstawy psychologii. Dlatego traktuje się je, uwaga, jak dzieci!

Nie atakuję nikogo bez powodu, w razie potrzeby umiem się skutecznie bronić, więc nie chojrakuj.

Twoja rada jest bardzo dobra, dla ciebie. Kolesia poniosło, mógł za to zapłacić wieloletnim więzieniem, albo nawet czapą, gdyby gówniara zginęła. Kto powinien o tym pomyśleć, ona czy on?

@Hepburn: Wiem,
@xandra: Przeciez takie dzieciaki potrafia miec nóż/broń, zwłaszcza tam.
Zyjesz w Polskim baloniku bezpieczenstwa i wydaje Ci sie, ze sytuacja byla bezpieczna. Nie, nie byla.
Dwa - nie atakuje sie nikogo.
Tak, nie są dość rozwinięte psychicznie, by we właściwy sposób ocenić konsekwencje swoich czynów. Podstawy psychologii. Dlatego traktuje się je, uwaga, jak dzieci!


@xandra: Czyli gdy jakieś 14 dziecko cię zaatakuje nawet z niebezpiecznym narzędziem to głaskasz po główce, ocierasz łzy i mówisz, że to be i nie wolno? Nie ma to jak wzmacnianie zachowań patologicznych. Spokojnie, następnym razem mu się uda.

Nie atakuję nikogo bez powodu, w razie potrzeby umiem
@xandra: Powiedzmy że napada cię (specjalnie z małej) banda dzieciaków. Rozumiem że ze względu na wiek nie zrobisz nic i pozwolisz im na rozkręcenie się, aż zaczną skakać ci po czaszce i twój mózg (jeśli go masz, co jest wątpliwe) znajdzie się na chodniku, bo przecież nie wolno bić dzieci, nie? ( )
Wiem, że gaz o skutecznym zasięgu 6m prosto w oczy działa wystarczająco szybko. Ciekawa jestem, czy tak samo byś się stawiał, gdyby moja stopa wylądowała bez ostrzeżenia na twoich jajcach. Powiem ci tak, nie spodziewałbyś się, bo na pewno nie zaczęłabym od popychania. A poza tym, jak już wspomniałam nie atakuję nikogo bez powodu. Nawet takich troglodytów jak ty.


@xandra: Oooo widzę że koleżanka grozi koledze mirasowi ( ͡° ͜
@xandra:

po trzecie one nie stanowiły dla takiego wielkiego typa ŻADNEGO realnego zagrożenia poza drobnymi otarciami naskórka, a typ mógł gówniarę zabić. Tylko cudem nic wielkiego jej się nie stało.


Kłamiesz, ktoraś mogła mieć nóż, to jest USA, kraj trzeciego świata. I ta dziewczynka równie dobrze mogła mieć 15 lat jak nic, dobrze upasione hamburgerki.
Spodziewał byś się tak nieadekwatnej reakcji po tym jak próbowałbyś popchnąć tak wielkiego typa, podkreślam próbował, bo szanse jakiegokolwiek powodzenia są zerowe.


@xandra: Dlatego mając 11 lat nie miałem tak durnych pomysłów, bo wiedziałem że jak ktoś jest ode mnie większy i mi #!$%@? to wiele ze mnie nie zostanie. Ty za to rzucałaś się do większych i starszych od siebie wiedząc że nic ci nie grozi?
Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!


@xandra: Daj cały film z monitoringu albo #usunkonto za manipulacje OPINIĄ PÓBLICZNĄ

Odejść? Chyba uciekać. A co zwrócił im uwagę że coś niszczą, kradną, przeszkadzają innym?
@Hepburn: Nie doceniasz mojej szybkości, musiałbyś mnie jeszcze dostać na skuteczny zasięg, bo chyba nie sądzisz, że czekałabym grzecznie? xD Co za typ, i tak jak wspomniałam, przeceniłbyś swoje możliwości, a nie docenił moich. Nie wyglądam groźnie, wręcz przeciwnie. Nawet nie wiesz jakie to wygodne w takich sytuacjach, choć ponownie przypominam, ja nie atakuje bez powodu, a takich sytuacji unikam.

@loczyn: Dziewczynki też? A można się bronić, jak obcy typ
@NaopaK: Jak wielkiej siły użyła jedenastoletnia dziewczynka? W jaki realny sposób poza otarciami naskórka na rękach paznokciami mogła mu tak naprawdę zadać? Nie ma? Wracaj na drzewo barbarzyńco, jeśli nie odróżniasz stopnia zagrożenia i adekwatności kontrataku.

@Hepburn: Nie wykręcaj się, na pewno bym cię nie popychała, co faja zmiękła? Poza tym właśnie doceniam. W drugą stronę to raczej nie działa.
@xandra: Po pierwsze kontekst filmu, po drugie, grupowy atak na pojedynczą jednostkę, a płeć tutaj nie ma żadnego znaczenia.

Ale jak widać masz ograniczony światopogląd i fajnie Ci się komentuje filmiki sprzed kilku lat siedząc przed bezpiecznym komputerem, zobaczymy czy jak kiedyś Ciebie spotka sytuacja skrajnie emocjonalna to też będziesz tak trzeźwo głową myśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dzionka
@xandra:

Nie, jak cię atakuje z niebezpiecznym narzędziem to wtedy się bronisz, ale myślisz, żeby przy okazji gówniaka nie zabić, no chyba, że nie ma wyjścia. Ona miała co najwyżej paznokcie.

Czyli co, paznokciami nie da się komuś krzywdy zrobić? Trafiasz w oko i już robi się problem.

Musiałbyś się postarać, albo naruszyć moją nietykalność. Inaczej pewnie bym cię olała, zwiała i wezwała bagiety.


Nie odwracaj kota ogonem bo się porzyga.
przykro mi, ale mnie nie przekonasz, w sprawach miedzyludzkich jestem prosty jak #!$%@? - agresor = agresor


@Byczkumordeczko: Nie jest jasne. Jest pełno agresywnych dzieci. Łapiesz za rękę i odprowadzasz do mamy, a nie nawalasz go. Poczytaj o wyroku.
@Lune: Otóż byłam, kilka moich komentarzy wyżej napisałam co i jak.

@NaopaK: W sumie racja, mógł wyciągnąć kałacha i na miejscu zastrzelić, kit, co tam kałach, działko obrotowe, a najlepiej użyć helikoptera z rakietami ¯\_(ツ)_/¯

@Victim: Gdzie masz grupowy atak, tam są gapie i 3 dziewczyny, w tym dwie są przez typa popychane, które co najwyżej pyskują i to z bezpiecznej odległości. Gdzie tam do grupowego ataku, a co
@xandra: Brniesz hardo w swoim przekonaniu, mimo iż od 10 godzin ludzie Cię próbują wyjaśnić apropo dziecinnego zachowania i bardzo mądrej analizy wstecznej po fakcie.

Bądź chociaż raz w życiu w sytuacji zagrożenia życia a potem obejrzyj ten filmik jeszcze raz, zobaczymy jakie wtedy stanowisko obejmiesz.

Swoją drogą gość dostał 6 miesięcy za popchnięcie tej agresywnej gimbuski? Patologia. BLACKNEWS gurom xD
@xandra: krótko: podstawówka - 1 zasada dynamiki Newtona. Jak nie zaczailas do tej pory polecam złożyć reklamację w #!$%@? gdzie dali ci świadectwo i nadrobić zaległości. Wyjdź z piwnicy to może zaczniesz racjonalnie widzieć świat. Kojarzę przypadek jak chłopaka z 1 dań w taekwondo pobiła grupa gówniarzy, bo przyjął podobna postawę jaką proponujesz, a powinien by jednemu piznąć wychowawczo to reszta wiedziała by że się poparzy. Btw. Czytamy twoje wysrywy tylko
@ManiacTeam: Owszem jesteś, bo nie znasz granicy między obroną konieczną i adekwatną do ataku. Jak cię ktoś atakuje to się go obezwładnia i oddaje bagietom, a nie bije. W końcu masz na tyle siły? Co? Od wymierzania kary są sądy.

@Hepburn: A wiesz, że nożem też można rzucać? ;) Poza tym nie używam noży, nie atakuje ludzi i unikam przemocy.

@loczyn: Pisałam wyżej, że byłam w groźniejszej sytuacji, łebek