Wpis z mikrobloga

Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale #!$%@? bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
#bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1618860535HU1vCeeWN0qJRgEL3wwNsq.jpg
  • 206
Owszem jesteś, bo nie znasz granicy między obroną konieczną i adekwatną do ataku. Jak cię ktoś atakuje to się go obezwładnia i oddaje bagietom, a nie bije. W końcu masz na tyle siły? Co? Od wymierzania kary są sądy.


@xandra: Następny fikołek. Od kiedy prawo do nietykalności i samoobrona jest wymierzaniem kary? Chętnie przeczytam kolejne brednie zlewaczałego mózgu.
@ManiacTeam: Bo jak przesadzisz pójdziesz do więźnia, jeśli będzie przekroczona granica obrony koniecznej. Ale twoje ryzyko, jak zrobisz komuś krzywdę, odsiedzisz w pierdlu, zapłacisz odszkodowanie, koszty leczenia i jeszcze mu będziesz do końca życia płacił rentę ¯\_(ツ)_/¯ Myśl tak dalej, powodzenia.

@k0ar45z: No dobra, ja bym pewnie sama nie dała rady obezwładnić faceta nie wykorzystując jakichś wrażliwych punktów, co może się skończyć tragicznie. Proponowałam więc inne rozwiązania, strzelić plaskacza, potargać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: A kto powiedział, że się boi? Pytanie powinno brzmieć - dlaczego 11 letnia dziewczynka wyskoczyła z łapami do dwumetrowego faceta i gdy została odepchnięta z dużą siłą, to wyskoczyła ponownie, zupełnie jakby nie miała instynktu przetrwania? Bo ma mózg przesiąknięty feminizmem i BLM, ale tym razem została dosłownie zderzona z realiami. Wątpię, że ponownie popełni ten błąd; została wychowana przez mężczyznę, skoro inni zawiedli.

Świat nie składa się z samych
@dolOfWK6KN: Odpowiedź, bo wmieszał się w kłótnie i popychał inne dziewczyny, a jej atak był co najwyżej aktem bezsilności, bo realnie nie mogła mu zrobić nic. Sprawa jest sprzed dwóch lat, wtedy nie było BLM, proponuję najpierw czytać, a potem komentować.

Owszem, składa się też z troglodytów, którzy podobnie jak to dziecko nie potrafią przewidzieć konsekwencji swoich czynów, gdyby ją zabił więzienie, albo krzesło. Wystarczyło by, żeby uderzyła głową w chodnik,
@xandra: Tak tak, atakuje mnie stado małp zwanych nastolatkami, jednego unieszkodliwiam, reszta czeka grzecznie na swoją kolej. Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka pisząc mi takie rzeczy?

Bo jak przesadzisz pójdziesz do więźnia, jeśli będzie przekroczona granica obrony koniecznej.


Zapamiętaj pusta jak bęben lewaczko na całe życie. Nie podlega karze ten, kto przekracza granice obrony koniecznej pod wpływem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu. Art. 25 § 3 KK
@ManiacTeam: Dobry adwokat, a jakbyś gówniarę w wieku 11 lat uderzył, sprawa medialna, od razu by się znalazł dobry prawnik, bo sprawa wygrana i siedzisz koleś, długie lata, zniszczone życie i tyle by ci wyszło z tego twojego działania pod wpływem strachu. Błaznem jesteś ty, skoro nie widzisz dalej niż suchy paragraf ¯\(ツ)_/¯

Był taki jeden co butelką zaatakował dziewczyny w Katowicach, pociął im twarze - najpierw go nawet nie
@Byczkumordeczko: Nie mam problemów z samoobroną, tylko wybrałabym sposób obrony adekwatny do zagrożenia. I jaka różowa? Nie różowa tylko dziecko. Chyba nie chcesz napisać, że Twoja różowa ma 11 lat. xd

Co z tego ze 11 latka?


@loczyn: To z tego, że dorosły chłop powinien umieć wybrać adekwatny do zagrożenia sposób samoobrony, a nie wymierzać jedenastolatce sierpowego co by mógł ją zabić.

Moze czas byscie wychowywaly swoje bachory, a nie
@CocoJamboolin: Wreszcie głos rozsądku.

@dolOfWK6KN: Tak, jedenastolatka, kałacha, działko obrotowe, albo najlepiej helikopter z rakietami, wprost pod pazuchy. Dorosły facet nie potrafił obezwładnić dziecka, które by się poryczało od zwykłego klapsa... Zamiast tego przywalił jej, jakby walczył z Pudzianem... Litości...
@CocoJamboolin: Tylko ze w USA mogla miec nóż. Wiem ze w Polsce to niewiarygodne ale tam sie takie rzeczy dzieja.

No przewaznie dziwne rzeczy robia dzieciaki ktorym sie wydaje ze moga wszystko.
@xandra: tl:dr podsumowanie watku - Jałowa dyskusja z ksiezniczkami ktore nigdy nie mialy groznych sytuacji i zyja w wiecznej bańce permanentnego bezpieczenstwa i spokoju ¯_(ツ)_/¯
Dorosły, 2m facet nie umie obezwładnić dziecka, które poryczało by się od klapsa?


@xandra: przeciez obezwladnil je odpowiednio, odpowiedzial odpowiednia sila na odpowiedni zamach na jego zdrowie i naruszenie neitykalnosci cielesnej, w kazdym sadzie by to przeszlo jako odpowiednie uzycie sily w obronie, dziwne ze mu dali zawieszenie za to skoro nie powinien miec kary za cos takiego, pewnie poszli na zawieszenie "bo biedna dziewczynka" ale nie pomysleli ze biedna dziewczynka
@xandra: no a dlaczego ma byc nieodpowiednio? co powinien zrobic? slabiej ja uderzyc tak zeby nie uniemozliwic jej ataku na swoja osobe? przeciez tak wyglada odpowiednia obrona, walisz na suke jednego atakujacego, lezy na ziemi to go nie kopiesz i idziesz #!$%@? drugiego atakujacego
@testovirondepot: Jasne, jebnąć dziecko z całej siły w twarz? Ty jesteś normalna? Strzelić w twarz, przewrócić, poszarpać za włosy, dzieciak się rozryczy i po sprawie? 2 metrowy, 3x cięższy facet nie potrafi obezwładnić dziecka, jpd, lecz się!
Jasne, jebnąć dziecko z całej siły w twarz?


@xandra: tak

Strzelić w twarz, przewrócić, poszarpać za włosy, dzieciak się rozryczy i po sprawie?


@xandra: tak

2 metrowy, 3x cięższy facet nie potrafi obezwładnić dzieck


@xandra: potrafi i zrobil to poprawnie i w bezpieczny sposob, nie wiadomo czy ta patusiara nie miala noza schowanego w kieszeni i nie chciala mu go w brzuch wbic, odpowiednia reakcja do sytuacji, jesli ktos
@testovirondepot: Tak, miała ukryty helikopter z rakietami powietrze ziemia. Mówimy o 11-letniej dziewczynce! Nie miała nic w rękach, najgroźniejszą bronią były zapewne jej paznokcie, więc kolesiowi groziły co najwyżej lekkie zadrapania naskórka. Jeżeli taki cios, który mógł spowodować trwałe kalectwo lub śmierć jest wg ciebie adekwatną formą obrony to naprawdę się lecz.
@xandra: podrapać paznokciami? To już kwalifikuje ją do gonga, a co gdyby małolata miała nóż? Skoro startowała do niego to znaczy że nie ma kompletnie instynktu samozachowawczego, skąd wiesz że ktoś nieobliczalny zaraz nie pójdzie o krok dalej w swojej psychozie?
Ta dziewczynka nie miała absolutnie żadnego prawa atakować tego mężczyzny, a urządziły sobie na nim lincz, bo stanął w obronie kobiety? Żałosne
@Aroneu: A on miał prawo popychać ją i jej koleżanki? Urządziły lincz? Trzy małolaty? Bez broni? 11 latka nie jest w stanie przewidzieć konsekwencji swoich czynów bo - uwaga - to dziecko. A dzieci nigdy nie nie odpowiadają jak dorośli. Bo - uwaga - są dziećmi!

@testovirondepot: Jakoś podczas tych zadym na filmach nie widziałam nastolatek wywijających nożami i innymi pałkami.
@xandra: w obronie działał, to nie on był prowokatorem tych zdarzeń.
11 latka nie jest w stanie przewidzieć co się stanie jeżeli będzie atakować starszych? Co ona, jest upośledzona?
5 letnie dziecko może nie rozumieć, ale 11 letnie już powinno mieć jakiś obraz odpowiedzialności za swoje zachowanie i wyobraźnię.
To że nie odpowiadają jak dorośli, nie znaczy że nie spotykają ich konsekwencje tego co robią.
Ja akurat wystartowałabym do takiego zbira jak ty z gazem, mam fajny pieprzowy w żelu, zero zagrożenia dla innych :) Potem kop w jaja i na koniec w twarz, żebyś się nauczył, że do lasek się nie fika, jak się nie ma przynajmniej dwóch metrów wzrostu i 80kg przewagi :) Choć kolejność w sumie mogła by być inna, najpierw unik, podcięcie, kopniak w bok głowy, nie za mocno, szkoda mieć takiego patałacha
@xandra: No i dobrze, #!$%@?ł w samoobronie. Widać, że nie atakował, tylko się bronił. Co to za patologia, żeby promować "Jesteś mężczyzną, więc można ciebie gnoić i pluć, a jak ciebie atakują to nie reaguj". Koleś nie leciał za dziewczyną, to ona na niego napadła. Każdy ma prawo do obrony swojej osoby. Tylko szkoda, że mocniej nie #!$%@?ł, by była nauczka na później.
@xandra: Realne zagrożenie jest jak ciebie atakują. Jak #!$%@?ą w ciebie to masz prawo się bronić, a nie zostać ofiarą "bo lepiej żeby mnie #!$%@? niż żebym miał kogoś uszkodzić". Tak samo będziesz myśleć, jak nie będzie można gwałciciela uderzać? Przecież gwałt to nie zagrożenie dla życia, a jak się jeszcze gwałciciela uderzy to można zabić. Lepiej pozwolić gwałcić?
Takie właśnie hipokryzje lewactwa, ha tfu
@Nie_RabarbaR: To teraz pomyśl jak dwumetrowy, 125 kg facet, czy należy walnąć 11 dziecko pięścią w twarz jakby się waliło w mordę Pudziana? Atak? Popchnięcie nazywasz atakiem? Wam się w główkach poprzewracało i nie porównuj gwałtu do Nie groźnego popchnięcia, bo realnie NIC MU NIE MOGŁA ZROBIĆ. Szkoda, że jej nie rozwalił głowy o ten słupek prawda? Jak w średniowieczu. Barbarzyńcy i troglodyci... Ale ważne, żeby w Jezuska i miłość bliźniego
@xandra: Realnie GWAŁCICIEL NIC NIE MOŻE ZROBIĆ KOBIECIE. PRZECIEŻ NIC SIĘ NIE DZIEJE PODCZAS GWAŁTU. Tak właśnie wygląda twoje porównanie. Przecież co? Gwałciciele nie zabijają kobiety, nie łamią jej karku, nie biją, wystarczy się poddać, kilka minut i po wszystkim, żadnych stałych obrażeń cielesnych. A nie, uderzać gwałciciela, przecież jeszcze mu coś się zrobi, a co dopiero jakby ktoś miał go zabrać, albo niedajboże spałować. Toż to może mu wyrządzić krzywdę.
@Nie_RabarbaR: Oczywiście, że bym się broniła, ale środkami adekwatnymi do sytuacji. Nie kopnęłabym nieuzbrojonego dziecka w twarz ryzykując, że mogę go zabić, albo spowodować ciężkie kalectwo, szczególnie dziecka, które by się poryczało od zwykłego klapsa, albo uderzenia otwartą dłonią w twarz - co zakończyłoby całą sytuację, i oceniam tu moją siłę, a nie dwumetrowego typa, który waży realnie 2,5x tyle co ja, albo ona. Leczcie się, bo nienawiść zeżre was od
@xandra: No, ale przecież gwałt nic ci nie robi, a uderzenie gwałciciela może wyrządzić mu szkodę. Lepiej przeczekać 5 minut, przecież nic ci się nie stanie, a nie z rękoma na człowieka. Jeszcze go uszkodzisz, a ten przecież ci nic nie robi, bo GWAŁTEM NIC NIE MOŻE CI ZROBIĆ. Taka logika lewakuf, ha tfu. Nie wolno bić gwałcicieli, bo oni nie wyrządzają szkody.
@Nie_RabarbaR: Ty jesteś normalna? Porównujesz traumatyczne przeżycie, które może zaważyć na zdrowiu psychicznym kobiety na wiele lat do "ataku" nieuzbrojonego dziecka, a raczej próbie popchnięcia dorosłego, dwumetrowego typa, który w dodatku popychał te nastolatki wcześniej?
@xandra: A, czyli bycie #!$%@? cały czas, poniżanym psychicznie i atakowanym fizycznie (to co widać na filmie), to żadne skutki, bo ktoś jest większy, ale już w gwałcie zdrowie psychiczne to najwyższa świętość? Ha tfu na lewicę. W obu przypadkach atakowany powinien móc się bronić każdą siłą, jeżeli jego/jej zdrowie jest zagrożone, a napastnik nie pokazuje bezpośrednio poddania się (czyli tak jak jest w prawie każdego cywilizowanego świata, możesz się bronić