Wpis z mikrobloga

Po ciężkiej walce z Cyberpunk 2077 postanowiłem dać szansę CDP i kupić na GOG Wiedźmina 3 z dodatkami.
Nie grałem wcześniej na poważnie w żadną poprzednia część, sam świat też jest mi raczej nieznany więc podchodzę jako nowicjusz i wszystko będę odkrywać na nowo.

W związku z tym pytanie - czy są jakieś mody z nexusa, które powinienem sobie zainstalować, żeby jakoś uprzyjemnić grę, czy pozostawić wszystko na czysto?

Widziałem w tygodniu art na grytv, gdzie było info, że zainstalowali około 70 modów (sic!) i to zdecydowanie polepszyło rozgrywkę, ale uważam to za przesadę.

#wiedzmin3 #witcher3
  • 7
  • Odpowiedz
@Wuerzet88: z tych zaproponowanych przez @Noxgate wybrałbym tylko pierwszy bo pewnie i tak nie będziesz windował sobie zbytnio poziomu trudności, a na "po prostu opowieść" i "miecz i opowieść" gra nie będzie wymagająca o ile masz 2 sprawne ręce, kilka przydatnych tipów na początku gry i reszta pójdzie gładko i przyjemnie
  • Odpowiedz
@Wuerzet88: Phoenix Ligtning Mod, Reshade Cinematic Version, 4k armors, Immersive Camera, Immersive Meditation, Hoods, Accesory Slot Mod, E3 Sword position, 4k clouds, beautiful rocks, fuller beard, growing long beard, disable storybook videos, friendly HUD, enemy hud, HD monsters reworked, ice breath, HQ faces, improved signs effects, igni yrden light source, no more glowing, no dirty lens, no stair rolling, preparations, pro shadows, 4k clutter, 4k vyzima, swords on roach, enhanced targetting,
  • Odpowiedz