Wpis z mikrobloga

aż mam flashbacki z #dogecoin jak w grudniu 2013 roku kopałem setki tysiecy doge i śledziłem kurs.
Pamiętam na wykopie jak ludzie się załamali bo jebło do takiego poziomu, że 200k doge sprzedawali za 50 zł.

Sam wtedy miałem kilka mln doge które niestety sprzedawałem sukcesywnie aż do 2018 roku gdzie sprzedałem całość z marne kilka tys zł.

Dziś miałbym około 10 mieszkań na wynajem, kilka aut takich jak Lamborghini Huracan, Ferrari F8, a także dom za 2 bańki.
#safemoon #kryptowaluty
Pobierz ToTheMoon - aż mam flashbacki z #dogecoin jak w grudniu 2013 roku kopałem setki tysie...
źródło: comment_1619004432qf2OROPlgc1PTecc3Os1tf.jpg
  • 34
Dziś miałbym około 10 mieszkań na wynajem


@To_The_Moon: Skoro inwestowałbyś taki sos w mieszkania, to nic byś nie miał, bo nie masz głowy do interesu. Nie żałuj więc, bo i tak by nic z tego nie wyszło. ¯\_(ツ)_/¯
@To_The_Moon: Bo jeśli ktoś wychodzi z rynku z milionami dolarów i widzi sens inwestowania w rynek najmu nieruchomości, gdy od dłuższego już czasu czytamy wszędzie o pękającej na nim bańce, a nawet gdyby do tego nie doszło, wszędzie przebąkuje się o podatku katastralnym i innych potencjalnych obciążeniach dla posiadaczy mieszkań pod wynajem, do tego wszystkiego prosty rachunek wskazuje, że stopa zwrotu na mieszkaniach jest żenująco niska, to nawet nie widzę szczególnego