Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Psychiatra przepisał mi zolpic, czy ktoś z biorących może powiedzieć jak działa? Szczególnie mnie interesuje, czy rano będę miał siły wywlec się z łóżka.

#psycholgia #psychiatria #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60818844274de8000a9a2208
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: działa szybko (~20 minut) i relatywnie krótko. nie powinien wywoływać senności rano, no chyba, ze się planujesz obudzić 6h po zjedzeniu.

u mnie (i nie tylko, część ludzi tak ma po nim) wywoływał dość intensywne halucynacje.
@AnonimoweMirkoWyznania: ztki czasem wywołują halucynacje u ludzi, nie pamiętam jaki procent ludzi tak ma, z 20%?

u mnie to były wyginające się wszystko, ściany. nieco też jakby wiatr wiał i były by zrobione z materiału który by był pod wpływem wiatru 'zwiewany' jak farba oleista.
przy zamkniętych oczach dyskoteka, zamiast normalnej czerni kolorowe plamy światła i błyski.

intensywność była znaczna, to nie było w tle. było to bardziej wyraziste niż po
OP: @10129: teraz jestem trochę zesrany xD co jest dość ciekawe bo takich obaw nie miałem wobec kwacha, grzybow a co gorsza gówien z ogłaszamy. Ogólnie to palę kompulsywnie palę zielsko - dwa tyg jak smok, potem dwa tyg zero. I tak się kula. Jak się domyślasz to nie mam problemów z zasypianiem kiedy sobie zapale.

No nic, trzeba będzie spróbować. Póki mam L4 od psihuszki to będę się czuł