Wpis z mikrobloga

Mój blogasek stał się na tyle „rozpoznawalny”, że otrzymałem dzisiaj pierwszą w życiu propozycję recenzji. Teksty w zaproponowanej antologii pewnie mają niewiele wspólnego z cyberpunkiem, toteż odmówiłem. No ale gdyby ktoś chciał poczytać opowiadania inspirowane twórczością Stanisława Lema, to e-booka można kupić tutaj:

https://www.wsqn.pl/product/nowoswiaty/

Myślę, że warto, bo kosztuje tylko pięć złotych. No i okładka jest bardzo ładna.

#cyberpunkstories

#lem #ksiazki #czytajzwykopem
cyberpunkowy_neuromantyk - Mój blogasek stał się na tyle „rozpoznawalny”, że otrzymał...

źródło: comment_161953071479Dkh2FkTrkzhIXqp0ZgvV.jpg

Pobierz
  • 6
@cyberpunkowy_neuromantyk a powiedz mi proszę, czy lubisz może gry paragrafowe (takie papierowe rpg-single player :) ) i chciałbyś dostać drugą prośbę o recenzję :D ?

Sam jestem fanatykiem cyberpunka jako gatunku i niedawno popełniłem grę tekstową w tym klimacie. Paragrafówki są w naszym kraju dość niszowe wśród czytelników, a (o dziwo) powstaje ich w Polsce całkiem sporo.

Pozdrowionka!
@Mr_Kicius:

A lubię! Za dzieciaka...przeczytałem? przeszedłem? parę i bardzo mi się ta forma podobała.

Podasz linka? Chętnie kupię. Na razie mój blogasek to ogrooomna nisza i w sumie wątpię, żeby to się kiedykolwiek zmieniło, ponieważ piszę czysto hobbystycznie. ^ ^

Powyższy wpis był nieco autoironiczny, bo na blogu dwa wpisy na krzyż, a tu mi ktoś zaproponował antologię za darmo do recenzji. X)
Hahaha wiem wiem Twój blog wygląda jak moja strona domowa - też parę wpisów na krzyż ;) ale po postach na mirko widać że lubisz te klimaty ;)

Książkę napisałem z pasji nie dla kasy także jest dostępna całkiem za darmo na stronie Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru, które od lat promuje gry tekstowe ;)

Nie lubię się reklamować także zostawiam linka do wydawnictwa, tam jest tylko jeden thriller cyberpunkowy w eBooku. Oby przypadł