Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shelby0153: Będę tylko wypełnial ta obowiązkowa deklaracje z powodem opuszczenia kraju. Znajomy ostatnio też jechał swoim samochodem z rzeczami o nic nie pytali. Ważna była tylko ta wspomniana deklaracja z powodem wyjazdu i negatywny wynik testu. Więcej znajdziesz na stronie
https://www.gov.uk/guidance/transfer-of-residence-to-great-britain#how-to-go-through-customs
michal-zalewski - @shelby0153: Będę tylko wypełnial ta obowiązkowa deklaracje z powod...

źródło: comment_1619679916QShVoI0G5mjVU9Z0nkTqTt.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KedzioRRz: jestem bez żadnej specyficznej branzy. Ale mam coś na oku - stalowe konstrukcje i kontenery - w Angli od spożywki, przez extrusion, montaż naczep przez produkcję okien i masę innych robót na "kilka dni" przez agencję. Pierwsze po powrocie to kuta na wózki i suwnice, ewentualnie później spawacz...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrol798: dojechalem. Na promie Francuski strażnik sprawdził paszport i test na Covid. Angielski powód wyjazdu i paszport. O rzeczy w samochodzie nikt nie pytał. Cała droga aż do pierwszych bramek w Polsce ok. Pozniej na granicy zjechałem na kontrolę sanitarna - pokazalem wynik testu z UK i puscili mnie dalej. Na bramkach na A4 dramat.. Ale dojechalem szczęśliwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patrol798: musisz mieć "powód" żeby wyjechać z UK. Jest kilka dostępnych opcji. Bez dobrego powodu mogą cie nie wypuścić, chociaż nie słyszałem żeby kogoś nie wypuścili. Tak formularz znajdziesz na stronie GOV. Test możesz zrobić nawet w Boots-ie. Ważne żeby przy wyjeździe z UK wynik nie był starszy niż 72 godziny. Na Granicy nie bardzo zrobisz bo to musi być test PRC a nie kasetkowy (szybki wynik)