Wpis z mikrobloga

Farma kilkanaście TB here, jak narazie 0 XCH
Czy myślicie że dla takich jak ja to już pora na przejście na pool (a może powinienem był to już zrobić jakiś czas temu?)
#chia
  • 20
  • Odpowiedz
Ciekawe czy komuś w Polsce wpadło jakies $xch, na youtubie widziałem jak ktoś chwalił sie ze wykopał 4 a farmil na 9 próbkach
  • Odpowiedz
Ciekawe czy komuś w Polsce wpadło jakies $xch, na youtubie widziałem jak ktoś chwalił sie ze wykopał 4 a farmil na 9 próbkach


@kokol: z dnia na dzień szansa spada
  • Odpowiedz
@puexam: Na Twoim miejscu olał bym ten scam, ja tam podałem hasło i teraz #!$%@? z tego klucza na który dostałem dzisiaj cudem 2 chia z 36 działek (nie z tego poola, tylko samodzielnie wyfarmione) . Zarobisz albo nie, to nie są sumy które zmienią Twoje życie.
  • Odpowiedz
  • 0
@puexam
@orzeszty
Testuje od dzisiaj tego hpool, coś tam niby kopie i jakiś chajs się pojawia nawet adekwatny do powierzchni, ale zobaczymy czy ostatecznie wpłynie to na konto. Dyski wygrzebane z szafy 2,5 Tb w sumie więc można zaryzykować.
  • Odpowiedz
  • 1
@puexam nie ma sprawy, jak nie dam znać do tygodnia to napisz do mnie bo mogę zapomnieć (postaram się pamiętać). BTW kopanie solo przy pojemności rzędu kilkunastu TB to bym sobie na wstępie odpuścił, trudność z dnia na dzień idzie w górę, z tego co widzę mniej więcej co tydzień się podwaja, także jedyna sensowa opcja wg mnie to ryzykowanie hpool albo czekanie na oficjalne poole. W innym wypadku szkoda tyrać ssd
  • Odpowiedz