Wpis z mikrobloga

Nie mam dostępu do IKP, ale w styczniu zgłaszałem chęć szczepienia w HCP
Wg rządowej strony mój rocznik powinien mieć od 4 maja wystawione skierowanie. Nie da się tego sprawdzić inaczej niż na tym gównianym koncie?
#szczepienia #poznan
  • 19
@Zralok: ale co chcesz sprawdzić? Jak się zgłosiłeś wcześniej to możesz się zarejestrować od dzisiaj. Albo na tym "gównianym koncie" (do którego każdy ma dostęp, nie wiem dlaczego miałbyś nie mieć) gdzie widzisz jaka będzie szczepionka, albo na automatycznej infolinii, gdzie nie masz tej informacji
@Limonene gówniane konto to ikp do którego dostęp nie mają wszyscy, ale ci co mają profil zaufany
Jest opcja wejścia w erejestrację przez PESEL, ale wywala jakieś błędy
Pozostaje czekać na mail, HCP miało się odzywać
@Zralok: No "XDD", ale to, że wywala ci błędy i nie możesz się zalogować chyba coś znaczy. Bo ja i wszyscy moi znajomi, którzy się zgłaszali w styczniu nie mamy z niczym problemu
@Limonene wywalanie błędów akurat w przypadku rządowych stron nie znaczy nic
Śmieję się z tego, że nie ogarnąłem. Nie musisz się od razu #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zralok: nie #!$%@? się, tylko zwracam ci uwagę, że jak ktoś ci mówi coś, z czym się nie zgadzasz to milej będzie po prostu napisać swoje zdanie, a nie wyśmiać go przez "XDD"
@Limonene tyle że ja śmieje się z siebie, nie z ciebie. Myślałem że te zapisy w styczniu załatwią mi szybszy termin, a tu jak zwykle nie o to rządowi chodziło