Wpis z mikrobloga

@bezbekpol: Tak na to lejesz, że się srasz w komentarzach jak ktoś ci zwróci uwagę, że po prostu #!$%@? głupoty i się #!$%@?łeś jak typowy polaczek. Jego noże, jego styl, jak masz taki ból dupy to daj na czarnolistę i tylę. Masz typową polską mentalność Janusza, byle się tylko #!$%@?ć do kogoś kto odniósł jakiś minimalny sukces. Gardzę.
  • Odpowiedz
@polemarchos: no dokładnie tak jest, rozgryzłeś mnie. zgrzytam moimi żółtymi zębami na samą myśl, że taki fajny nożyk od prawdziwego rzemieślnika, to sobie mogę co najwyżej pooglądać na zdjęciach. łzy ciekną mi po policzkach i to wcale nie od tej cebuli, którą kroję nożem za 2 złote od chińczyka. po prostu zazdroszczę trolskiemu unikatowego stylu i nie jestem w stanie znieść jego sukcesu.

Trolski, robisz super nożyki, 10/10 naprawdę. przepraszam, że
  • Odpowiedz
@bezbekpol:

najlepiej jakby to było coś coraz bardziej ambitniejszego

Najlepsze jest to, że pewnie nawet nie jesteś w stanie wymyślić jak miałoby to wyglądać żeby z roku na rok miał tworzyć coraz ambitniejsze projekty i jeszcze uzasadnić dlaczego. Robi ładne noże, ludziom się podobają, sprawia mu to radość, dobrze dla niego.
Jeśli kiedykolwiek zaczniesz robić w życiu coś kreatywnego to może zrozumiesz że nie ma nic złego w tworzeniu sprawdzonych rzeczy,
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Mnie odpycha czytanie #!$%@? jakie wysrywasz. Masz na wykopie opcje obserwowania tagów, masz na wykopie opcje czarnolisto... korzystaj, a nie #!$%@? - ja na przykład już nie zobaczę żadnego twojego komentarza... po prostu korzystam z narzędzi oferowanych przez wykop. Ty też możesz! Nara!
  • Odpowiedz
@Vit77: za każdym #!$%@? razem. jakby co, to zamiast pajacować, po prostu możesz faktycznie wrzucić mnie na czarno (czego nie zrobiłeś klaunie, skoro mogę ci odpisać), bez tej introspekcji jak z kreskówek. to na serio takie proste xD
  • Odpowiedz