Wpis z mikrobloga

@Trollsky: czy to jest sam nóż, czy do tego jest jakieś etui czy coś podobnego do przechowywania. Będę się chciał kiedyś takim fajnym nożem do kuchni zainteresować ale kompletnie się na tym nie znam. Jak często trzeba taki nóż ostrzyć? A może masz gdzieś na stronie odpowiedzi na moje pytania?
@kamlot96: niestety za mało ich robie zeby powstało cos takiego jak "oferta". Sprawa wyglada tak - wrzucam gotowy no na instagramie i ktos komu sie podoba pisze ze kupuje i finalizujemy sprawe.


@Trollsky: lepiej zrobic za malo niz za duzo. Juz byl taki co za duzo ogorkow posadzil i mu sie za to dostalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zazwyczaj u ludzi włączają się takie teksty jak widzą że ktoś monetyzuje pasje / hobby.


@Janusz_z_Rivii: zazwyczaj się włączają jak wykopowicz przestaje być wykopowiczem, tylko sobie z portalu robi reklamę dla swojej działalności. Podobnie jak @Sierzant_Bagieta stracił swoją popularność po tym, jak ze zwykłego mireczka zrobił się wielkim panem yutuberem który zaglądał tu tylko żeby wkleić linki do swojego kanału.
A dużo tych noży produkujesz miesięcznie?
Jezu tylko zrozum mnie źle że chce policzyć ile kabzony zarabiasz ale tak właśnie qrczaki jest. Jestem ciekaw bo uwielbiam takich ludzi i chce widzieć, ze zarabiają fortunę bo zasługują XD
@Trollsky: Tak tak, to wszystko wina tych przeklętych dzieciaków xDDD

Gość od lat tłucze noże praktycznie na jedno kopyto, na co zwracano mu uwagę wielokrotnie, np. 4 lata temu. Odpowiedź w stylu, że "robi to co mu w duszy gra" czyt. co się sprzedaje.

https://www.wykop.pl/wpis/21600033/dwa-pierwsze-w-2017-zrobienie-ich-przyplacilem-38-/

Zresztą, rzućcie sobie okiem na projekt z linku i ten z tego tematu.

Część ma jakieś inne zarzuty, nie wiem, mnie osobiście odpycha klepanie tego
bezbekpol - @Trollsky: Tak tak, to wszystko wina tych przeklętych dzieciaków xDDD

...

źródło: comment_1620223080xPeuMH2qSRqL5A8ji1e2pJ.jpg

Pobierz
zazwyczaj się włączają jak wykopowicz przestaje być wykopowiczem, tylko sobie z portalu robi reklamę dla swojej działalności. Podobnie jak @Sierzant_Bagieta stracił swoją popularność po tym, jak ze zwykłego mireczka zrobił się wielkim panem yutuberem który zaglądał tu tylko żeby wkleić linki do swojego kanału.


@Mave: Wole reklamy swoich działalności niż mądrości takich typów jak ty. Nie zauważyłem żeby Trollsky walił wszystkie tagi po kolei żeby zwiększyć zasięgi, wystarczy że dasz go