Wpis z mikrobloga

@mgagarin: fakt faktem chociaż w niektórych kwestiach ma dość kontrowersyjne poglądy. np. spadki które chciałby odbierać na rzecz państwa. Zero dziedziczenia. Mokry sen lewactwa.
@outsidre: Mnie przekonał, że tak powinien wyglądać sprawiedliwy świat, ale nie twierdzę, że jest to łatwe w implementacji.
Bardziej kontrowersyjne jest twierdzenie, że współczesna fizyka to religia na kanale Draft Science - niestety brakuje mi wiedzy, żeby zweryfikować jego hipotezy.
@mgagarin: kurczę też mnie tak nęci DraftScience... a z fizyki wiedza zerowa... ale ogólnie uwielbiam gościa i nawet się zastanawiam czy się poważnie nie zabrać za lekturę Newtona, chyba jedyną osobę, którą Gary szanuje...
@mgagarin: znam typa, ale poważnie to on jest twórcą efilizmu? Serio przez kilka tyś. lat myśli filozoficznej nikt na to nie wpadł? Szok.A sam typ ok, ale jego nadęta maniera ttochę odrzuca, ale to może tylko takie moje wrażenie
@mgagarin: . Pozatym cenię sobie klasę i kulturę w dyskusji publicznej (prywatnie co innego, sam bywam bezpośredni w ostry sposób w swoich poglądach i nie zawsze używam ładnych słów) a nazywanie przeciwnika '' intelektualnym dildem '' dla mnie typa wyklucza jako poważnego człowieka i partnera do dyskusji, chamstwem nie wygramy tej wojny (mam na myśli przekonanie ludzi do nierozmnażania się, chociaż to i tak chyba niemożliwe, natura zawsze wygra)
@Achro: to wiem, chodziło mi, że nie rozmnażanie się ludzi zostało jako koncepcja opisane juz w starożytności i się zdziwiłem, że nikt wtedy też nie pomyślał o wszystkich org.żywych. To o czym piszesz to inna sprawa