Wpis z mikrobloga

Mam dzisiaj prze*owy dzień, ale obiecałem we wczorajszym wpisie, że wrzucę dziś nowy odcinek #rzadkiegry, to słowa dotrzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tradycyjnie zapraszam do obserwowania tagu - wrzucam na nim bardzo rzadkie gry ze swojej kolekcji - dla przypomnienia, kolekcjonuje tylko nówki w folii.

5. Fallout 1 BIG BOX

Tej gry raczej nie trzeba nikomu przedstawiać - zapewne wielu z was ma z nią całkiem miłe wspomnienia. Fallout 1 ukazał się prawie 24 lata temu, więc jest starszy ode mnie. Mimo wszystko udało mi się zdobyć oryginalnego nowego BIG BOX-a w folii. To prawdziwy biały kruk - nawet na eBayu nie ma aktualnie żadnej nówki. Na Allegro jest co prawda jedna, ale za 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile jest wart ten przedmiot?

Na eBayu nie ma obecnie żadnego egzemplarza nowego w folii. Są jedynie używane w okolicach ~1500 zł. Myślę, że odpowiednia osoba (oczywiście nie z Polski), byłaby w stanie zapłacić nawet 5000 zł. To prawdziwy biały kruk, o którego kolekcjonerzy dosłownie się zabijają. Tym bardziej w tym stanie - przypominam, że gra ma prawie 24 lata. Ktoś ją kiedyś kupił i nigdy nie odpakował.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?**

Znalazłem ofertę na OLX, w której ktoś sprzedawał zestaw gier, w tym tego Fallouta. Umówiłem się z facetem na 1250 zł przez Allegro za całość (bez Allegro chciał 1100 zł, ale nie chciałem ryzykować) - wystawił na Allegro Lokalnie, a ja uparłem się na zwykłe. Niestety w dwie minuty od wystawienia ogłoszenia ktoś mi te gry zwinął. Na szczęście przedwczoraj facet się do mnie odezwał, że kupujący nie zapłacił i czy jestem nadal zainteresowany. Tym razem wystawił na zwyczajne Allegro i udało mi się wszystko kupić. Zapłaciłem dokładnie 1265 zł z wysyłką za dwie gry - dzieląc na pół, można powiedzieć, że tego BIG BOX-a nabyłem za 632,50 zł. Okazja życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #grypc #ps4 #ps5 #xboxone #xone #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #pcmasterrace #xbox360 #ps3 #playstation #fallout #fallout1 #fallout2 #gaming
kacper3355 - Mam dzisiaj prze*owy dzień, ale obiecałem we wczorajszym wpisie, że wrzu...

źródło: comment_16203305969S12Zj218En3RUq90ks7Ks.jpg

Pobierz
  • 68