Wpis z mikrobloga

Te wszystkie lewaki z gadka: "jej ciało jej sprawa.
Chciała to zrobiła.
Wy podłe wyhodki, nie hejtujcie , nie niszcie, zacofańce"

To ja wam odpowiadam: nasze prywatne zdanie nasza sprawa i się odpierd...
Komentujemy rzeczywistość.
Nikt nie został pomówiony, nikomu nic się nie wymyśliło

Weźcie swoje 18 latanie dzieci wyślijcie na kamerki żeby dupy wystawiały skoro jesteście lewaki tacy postępowi.
Nie wyślecie? ...no właśnie tak myślałem

#natsu
  • 52
@transerfer: Ale sie zesrales xD proot, typiara pokazujac dupe osiagnela w zyciu wiecej niz wykopki xd i to was boli


Nie no fantastycznie, ale osiągnięcie pokazanie dupy, z którą się urodziłeś jest osiągnięciem. Może jeszcze za niedługo krzyż odrodzenia Polski zaczniemy wręczać za wysłanie zdjęcia stóp przez jakąś latawice.
Rzeczywiście pokazanie dupy jest nie lada osiągnięciem, zdecydowanie większym niż ukończenie jednego z bardziej prestiżowych kierunków.
@Xemioza: jeśli mierzyć wszystko miarą pieniądza, to rzeczywiście można mówić o sukcesie. Ale, jeśli dłużej się nad tym zastanowić, to bycie towarem dla spoconych onanistów jest godne pożałowania. Zawsze się nad tym zastanawiałem, co takie dziewczyny mają w głowie i co zmusza je do tego typu działań. Czy sława i akceptacja ze strony społeczeństwa/środowiska są warte sprzedaży swojej godności? Czy bycie pozerem i granie w teatrze cieni jest aż tak ważne,
@magicznyjozef: Pieniadze, gdybym bym laska i mogl kosic hajs na spermiarzach, robiac doslownie nic to czemu mialbym z tego nie skorzystac? Bym mial gleboko w dupie (doslownie xD) co o mnie mysla, jesli bym mial chate co jesc i za co zyc.