Wpis z mikrobloga

Te wszystkie lewaki z gadka: "jej ciało jej sprawa.
Chciała to zrobiła.
Wy podłe wyhodki, nie hejtujcie , nie niszcie, zacofańce"

To ja wam odpowiadam: nasze prywatne zdanie nasza sprawa i się odpierd...
Komentujemy rzeczywistość.
Nikt nie został pomówiony, nikomu nic się nie wymyśliło

Weźcie swoje 18 latanie dzieci wyślijcie na kamerki żeby dupy wystawiały skoro jesteście lewaki tacy postępowi.
Nie wyślecie? ...no właśnie tak myślałem

#natsu
  • 52
  • Odpowiedz
@pi73r: Ty masz jakieś kompleksy na punkcie tej inteligencji, że tak usilnie starasz się mi braki wytknąć? Poza tym gdzie tę hipokryzję wytknąłeś, bo jak narazie to po prostu napisałeś o czymś zupełnie innym, niż ja. Czyżbyś nie przeczytał ze zrozumieniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@transerfer: najlepiej, że ci sami lewacy banują hostessy na wydarzeniach sportowych, targach motoryzacyjnych, niedługo się pewno wezmą za cheerleaderki - bo uprzedmiotowienie kobiet, zły patriatchat, czy inne #urojeniaprawakoidalne ale już szmacenie się to "sex working", a krytyka szmacenia to "zły slut-shaming".

Jak można być takim hipokrytą i se samemu w ryj nie napluć?
  • Odpowiedz
@szpongiel: właśnie o to głównie chodzi. Pal licho że jakaś laska pokazała dupsko. Tylko latami nam wmawiają lewackie feministki że seksualizujemy kobiety, my jako faceci robimy z nich towar. Akcje MeToo, molestowania itd Dzięki feministkom Hostessy na F1 zbanowane, gdzie indziej każą już im się ubierać normalnie a nie w obcisłe kombinezony. Itd itd
A tu nagle bronią typiary co świeci tyłkiem za żetony.
Przecież to nonsens. Lewaki to mózgu nie
  • Odpowiedz
@pi73r: Dobra, ostatni raz, choć już widzę w wulgarność. Nie, w przeciwieństwie do ciebie nie czepiam się do ludzi, że komentują. Pytam tylko o powody oburzenia. To jak, trzycyfrowe IQ i nie rozróżniasz tych rzeczy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@transerfer:

Przecież to nonsens. Lewaki to mózgu nie maja

Oni mają dwa mózgi tylko każdy większości kurzego i każdy "myślący" coś przeciwnego niż ten drugi.
  • Odpowiedz