Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@jedyny_wolny_login: jak czytam takie komentarze to mnie skręca ze śmiechu. Znajomy w ostatnim tygodniu ściągnął 4 auta. 2 tyg kolejne 4. Średnio ściaga 2 do 4 na tydzień i to wszystko schodzi jak świeże buły. Tylko co najważniejsze nie ściąga szrotu tylko auta zadbane i pewne głównie do 30k, bo nie jesteśmy bogatym krajem i nasze społeczeństwo głownie w do tej kwoty kupuje.
@MercedesBenizPolska: Accord 8 zależy co szukasz, jaki rok i jaka wersja. Jak 2008 przed lift to w 30-40k się zmieścisz 2.0, ale bardziej 2.4 szukać. Po grupach nalepiej na fb szukaj bo tam będą to pewniejsze auta. Ewentaulnie napisz do Yamamoto - zaufane auta, ściągają głównie Hondy .
@bury256 Też byłem napalony na Insignie, ale szybko mi przeszło (na całe szczęście)
Te 220KM to jeszcze jakoś jedzie, ale bez szału.
Wolałbym już chyba kupić Skode, serio ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może napisz jakieś większe wymogi? Rok, sedan/kombi, max budżet, rodzaj paliwa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@bury256: wczoraj rozmawiałem o tym z bratem który jest handlarzem.
1. Przez koronę mniej ludzi jeździło, mniej stłuczek, mniej samochodów powypadkowych.
2. Przez koronę więcej osób wolało naprawiać uszkodzony samochód, niż kupować nowy, bo niepewna sytuacja ekonomiczna.
3. Skoro w PL ciężko o samochody, to import: Niemcy, euro 50gr droższe niż rok, dwa lata temu, na samochodzie za 10k EUR pobija to cenę o 5k PLN
4. Skończył się rynek tanich