Wpis z mikrobloga

Ej Mircy, ogarniacie temat i możecie wyjaśnić czy to wszystko jest ok? Miałem kilka akcji Aphrii, holdowałem licząc na wzrost. Wiem że scalają się z Tilray i że ostatni raz Aphria notowana była 30 kwietnia, ustalenia były takie że za jedną apha miało być jakieś 0.8 tlry. No i myślałem że XTB to jakoś przetransferuje moje akcje na tlry. Tymczasem patrzę a oni ot tak zamknęli moją pozycję na apha po kursie +/- 0.8 wczojajszego maxa z Tlry i tyle. To tak działa? Dobrze, że wkładam śmieci, bo czuję się trochę wydymany. A już miałem taką sytuację z xtb przy #gme że mi zamknęli pozycję sami z siebie w styczniu przy 290$ więc nie wiem czy oni jakieś wały robią czy to ja czegoś nie ogarniam.

#gielda #nasdaq #apha #tlry
  • 6
@ZielonkawaZielonka: A co za różnica? Zamiast dostać 0.8 akcji TLRY to dostałeś kasę o tej wartości i możesz sobie sam kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytałem wczoraj na czacie konsultanta XTB, to mi powiedział, że to w ten sposób będzie. Oni dostaną akcje TLRY, które zostaną sprzedane, a kasa pójdzie na konto klientów
@EbolaGay: na pewno, nie mam jaj by grać na kontraktach. Podejrzewam że to przez zje*ane lagi na tej ich apce. Zawsze są opóźnienia względem xstation z kompa. Wiem że nie zamykalem jej, miałem zamiar przy jakichś 350 wyjść. Nie miałem SL ustawionych ani nic, przechodziłem pomiędzy oknami i cyk zamknięta pozycja xD

Ale tamto to już kij z tym. Chodzi mi o to teraz z APH, bo pierwsza pozycja zamknięta ze
@Kuklak: ok nie no dobra, chciałem wiedzieć czy ktoś ich pytał. Niby tak, ale załóżmy że tlry teraz się otworzyłoby po jakimś dużo wyższym kursie i byłbym stratny. Wolalbym mieć akcje i ssm decydować po jakim kursie opylam. Przy tej kwocie to nie jest problem ale pytam przyszłoścciowo bo jak mi tak odwalą jak będę większymi kkk obracał to nie jest to fajne.
ok nie no dobra, chciałem wiedzieć czy ktoś ich pytał. Niby tak, ale załóżmy że tlry teraz się otworzyłoby po jakimś dużo wyższym kursie i byłbym stratny. Wolalbym mieć akcje i ssm decydować po jakim kursie opylam. Przy tej kwocie to nie jest problem ale pytam przyszłoścciowo bo jak mi tak odwalą jak będę większymi kkk obracał to nie jest to fajne.


@ZielonkawaZielonka: W sumie racja. Jakbyś miał akcje, to mógłbyś