Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam serię hybryd #plugin. Mieszkając na 2 piętrze w bloku z garażem podziemnym gdzie deweloper zapomniał o gniazdkach to ciężkie zadanie. Nawet w takim Krakowie, który aktualnie na całe miasto ma tylko kilka darmowych ładowarkach (brawo #kaufland). No i tak jeździłem sobie nowym #renault #captur #e-tech który ma na prądzie przejechać jakieś 40-50 kilometrów, chociaż jazda na samym prądzie zależy od paru czynników i decyduje o nim samo auto.

Z naładowanymi akumulatorami auto pali około 4-5 l na 100 km, ale bez nich zbliża się do nawet 9, więc w moim przypadku takie auto sens ma średni, a u Was?

Test furki tutaj --> KLIK

#samochody #motopodprad #motoryzacja #hybryda #hybrid
stopaotestuje - Ostatnio mam serię hybryd #plugin. Mieszkając na 2 piętrze w bloku z ...

źródło: comment_1620805623ZksDvRlrYMKMOlSa2OxBY1.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: czyli dane o awaryjności na które sam się powoływałeś a działają na twoją niekorzyść to dupa nie dane, dzięki za wyjaśnienie z jakim typem próbowałem podjąć konwersację, nie wołaj mnie
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: yep, odnoszenie się do argumentu którego nie ma w dyskusji sugeruje sprany mózg, wyjaśniłem ci że odnosiłem się do promocji która jak widać nie obowiązuje w polsce, ale ty dalej chwyciłeś się tego bo to jedyne co byłeś w stanie obalić i brniesz tylko w to, mam w firmie całą flotę toyoty i porównanie pomiędzy spalinowymi a hybrydami którymi jeżdzę do polski (1500km w jedną stronę), ty rzucasz tezy z
  • Odpowiedz