Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: statystyki trupów muszą być na stałym poziomie aby straszyć zgonami w telewizji. Sądzę że jeżeli jest dokumentacja to należy z tym iść do sądu.
Biała mafia w kitlach to drugie główne budżetowo-państwowe ogniwo przeciwko ludziom w tej plandemii po policji. Dali im 100% dodatków, zabronili leczenia na wczesnym etapie POZ, wysłali na cieplutkie teleporady, to siedzą cicho i kibicują pandemii
SpasticInk - @Xtreme2007: statystyki trupów muszą być na stałym poziomie aby straszyć...

źródło: comment_1620829956CB2ui6KCFPFjKO0foRZOih.jpg

Pobierz
@Deska_o0: Chore procedury są po to by ich nie przestrzegać jeżeli są chore. Niedługo będziesz odkręcał kurek z gazem i mówił - no co za chory rządzz że tyle milionów ludzi do komory gazowej wrzuca na mydło, osobiście się nie zgadzam się z tym ale procedury są jasne i święte i trzeba im skladsc hołd i czcić. Dlatego dawajcie następną grupę trzeba wyrobić normę by szybciej był fajrant bo muszę zdążyć
@MojWlasciciel: jak wyżej.

Jesteście lojalnymi niewolnikami i sługusami Kaczora i nieludzkiego rządu, którzy wszystko zrobią co on każe - nawet najgorsze nieludzkie rzeczy. Ale to wy będziecie mieć krew na rękach a nie oni - bo oni zarówno was jak i tych których zabijecie dzięki "świętym procedurom które są naszym nowym Bogiem", mają kompletnie w dupie.
@ArpeggiaVibration

@MojWlasciciel: jak wyżej.

Jesteście niewolnikami Kaczora, którzy wszystko zrobią co on każe.


xD nie jestem lekarzem. Ale oni zrobią wszystko co mają w procedurach (nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale na bank coś takiego jest), bo jak nie będą zgodnie z nimi postępować to jutro dostaną zakaz wykonywania zawodu a nas będą leczyć młodzi i wspaniale wykształceni na ukraińskich uczelniach medycy.
Nie jestem na niczyjej smyczy, tylko jestem
@ArpeggiaVibration: grubo odleciałes, z medyków którzy są wstrzymywani przez chore procedury oraz przełożonych do gazowania Żydów xD

Jeżeli bronisz ludzi wykonujących nieludzkie i zbrodnicze procedury


@ArpeggiaVibration: wskaż w którym miejscu albo oznaczaj w którym miejscu odnosisz się do swoich urojeń

Założę się, że gdyby ktoś ci kazał zabić drugiego to byś to zrobił bez wahania


@ArpeggiaVibration: kiedy mogę spodziewać się przelewu, przegrałeś zakład, czy standardowo jak to konserwa twoje
@ArpeggiaVibration: kiedy mogę spodziewać się przelewu, czy pojęcie honor jest ci obce i twoje słowo jest nic nie warte?
Nie odnosisz się do argumentów więc przyznajesz mi rację, wiesz o tym? Czy nie znasz podstawowych zasad dyskusji?
@SpasticInk: @ArpeggiaVibration: W normalnym kraju tymi bandytami w białych kitlach i mafii koncernowej z zewnątrz powinien się zająć kontrwywiad. W takiej Rosji czy Chinach tam lekarska banda chodzi na szpileczkach władzy. Jednak w kraju potrzebne są siły specjalne. No, ale my tego nie mamy, my nic nie mamy. Ta operacja covidowa pokazała, że ten kraj już nie jest kartonem, nawet nie tekturą, ale listkiem papieru...
@Aik32fr45yd: Dopóki ludzie są dla siebie ludźmi to nawet najgorszy terror jest możliwy do przejścia - jeżeli ludzie zamieniają się sami w aparatczyków i swoje sumienie człowieczeństwo oraz przyzwoitość chowaja do szafy zasłaniając sie procedurami i tym że ktoś im coś każe zrobić, to zostaje tylko na ziemi piekło i niepewność jutra. Jutro lekarz może do ciebie przyjść jak zaslabniesz i zgodnie z procedurą dać ci świadomie i z czystym sumieniem
@ArpeggiaVibration: A najgorsze jest to, że nie ma żadnej nadziei na polepszenie sytuacji. Za komuny to ludzie chociaż potrafili się zjednoczyć przeciwko bandytom pokroju Jaruzelskiego czy Gierka, którzy pozadłużali kraj na amen. A teraz mamy naród świetnie podzielony i tutaj ludzie na siebie patrzą wilkiem...
@ArpeggiaVibration: Wiesz, są też lekarze co chcą leczyć (przynajmniej ja takiego poznałem) i nie są sprzedajni, co nie zmienia faktu, że generalnie służba zdrowia w Polin to jedna wielka mafia jest. Tych dobrych to się nie dopuszcza do synekur i nie eksponuje się medialnie. Pamiętaj, że Kaczyński świetnie się zasłonił dwoma bezwzględnymi bandytami (wiadomego pochodzenia): Morawiecki, Niedzielski. A Niedzielski razem z tymi Grzesiowskimi, Horbanami, Fijałkami itp. itd. to jak jakaś bandycka