Wpis z mikrobloga

Trochę wysiłku mnie kosztowało żeby go dostać, po drodze wyleczyłem się z typowego #gravel i wybrałem #szosa endurance/all road, i już po pierwszych 50 km w mieszanym terenie (miasto, szosa, las) wiem ze było warto:) Kampinos zdobyty, po szosie sunie aż miło, w piachu i w lesie nie musiałem prosić żeby jechał (a mam tylko 32mm w tym momencie). Giant Contend AR 2021. Ale to jest frajda! #rower
skinny_pete - Trochę wysiłku mnie kosztowało żeby go dostać, po drodze wyleczyłem się...

źródło: comment_16210946506nGchuuldScd4KQOAsxWmB.jpg

Pobierz
  • 37
@Hur4ggan: No to szosa jest po prostu:) opony szosowe (ale jest miejsce na szerokie), kierownica szosowa (bez „flary”), napęd szosowy - rower w długa trasę po utwardzonej drodze ale raczej nie błoto, zjazdy, duże wertepy
@Hur4ggan: No to szosa jest po prostu:) opony szosowe (ale jest miejsce na szerokie), kierownica szosowa (bez „flary”), napęd szosowy - rower w długa trasę po utwardzonej drodze ale raczej nie błoto, zjazdy, duże wertepy

@skinny_pete Oklej porządnie część ramy przy łańcuchu, bo zrobi Ci kuku w lakierze podczas jazdy po wertepach.
I gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m_a_arc1n: Mi pasuje - jakbym miał wybór to pewnie wziąłbym ciemniejszy ale akurat to nie było blokerem przy zakupie. Bardzo ładnie się prezentuje, ale to jest jakby co matowy lakier - może się łatwiej ścierać i umyć trudniej - ale jeździ, więc ja na ten kolor nie patrzę :)