Wpis z mikrobloga

@Valorcrest: Co Ty robisz w tym domu? Ja mam dom ok 160m, 4 osoby, sporo elektroniki i różnych urządzeń które wymagają prądu i co miesiąc płace ok 200zl, teraz w wakacje będzie może 250zl bo wiadomo kosiarka, pompa wody itp jakoś specjalnie nie oszczędzam ani tez tv nie gra 24h, poprostu normalne użytkowanie przez 4 osoby. Masz może jakieś gospodarstwo rolne albo działalność jakaś tam prowadzisz w domu?
  • Odpowiedz
@Valorcrest: zoba jakie ja mam faktury za prąd w kawalerce 30 metrów, mieszkając samemu xD
i to są co 1 miesiąc, nie co dwa :D
tu wszystko na prąd jest. Kuchenka z piekarnikiem, bojler, kaloryfery. Żre tego prądu w #!$%@?, zwłaszcza ogrzewanie.

Najwyższa faktura jest za okres 21.01 - 22.02 kiedy panowały spore mrozy i grzanie chodziło mocno. A nie jestem jakimś gorącolubem, w pokoju miałem 19-20 stopni. Ot kamienica i
Antorus - @Valorcrest: zoba jakie ja mam faktury za prąd w kawalerce 30 metrów, miesz...

źródło: comment_1621343332FqFeFjGMyf2CCZiKeWPLlW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@apee: nie mam taryfy nocnej bo w tym #!$%@? tauronie można zmienić taryfę raz na rok, a jak się wprowadzałem to o tym nie pomyślałem, ale w lipcu zmieniam na nocną i będą rachunki raz niższe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
O, jest i ciekawy temat.
Liczył ktoś z Was ile ma brutto za kWh? U mnie umowa z lutego wychodzi 65zl + 75gr za kWh...
  • Odpowiedz
@Valorcrest: u mnie matka #!$%@? sery w dużym kotle na prąd, 2 kompy chodzą non stop, telewizor też jakieś informacje cały dzień lecą i 1100zł, gdzie produkcja matki to okolo 60%, więc albo bait, albo prowadzisz jakąś działalność, albo mieszkacie w 100 ukraińców.
  • Odpowiedz