Wpis z mikrobloga

Polecam ciekawy wpis:

https://www.wykop.pl/wpis/57641875/prosze-mirki-wytlumaczcie-mi-cos-bo-nie-rozumiem-p/205236459/#comment-205236459

Porusza temat, który od dawna mnie interesował, czyli skąd tak silna niechęć czy wręcz nienawiść do homoseksualizmu.

Ja całkowicie rozumiem, że kogoś to brzydzi. Ale dlaczego to ma być powód do dyskryminacji jakiejś grupy?

Osobiście nie cierpię pająków. W ogóle ich się nie boję, tylko właśnie brzydzę. Nie wiem z jakiego powodu. Jest dla mnie rzeczą kompletnie niezrozumiałą, jak ktoś może z własnej woli hodować i trzymać te paskudztwa jako zwierzątka domowe, a już tym bardziej brać je na ręce.

Ale dopóki nikt mnie nie zmusza do obcowania z pająkami, to nic mnie to nie obchodzi - to ciekawe pod względem biologicznym stworzonka, w dodatku pożyteczne tylko okropnie brzydkie.

A już w życiu by mi nie przyszło do głowy, by ludzi, którzy mają zainteresowanie pająkami dyskryminować, prześladować, bić czy okazywać im jakąkolwiek wrogość. To są ich prywatne sprawy, hodują te pająki we własnym domu. Nie widzę jakiegokolwiek powodu, by traktować ich w jakikolwiek inny sposób, niż pozostałych ludzi. Mógłbym się przyjaźnić z hodowcą pająków, pewnie to byłoby fajne doświadczenie, zapewne bym się czegoś ciekawego dowiedział. Po prostu nie chciałbym kontaktu z jego pupilami.

I nie boję się, że od patrzenia na takich ludzi dostanę hopla na punkcie pająków i zacznę hodować ptaszniki xD.

A jak jakiś będzie chodził po ulicy np. w koszulce z pająkiem, to po prostu nie muszę na to patrzeć, nikt mnie nie zmusza. Narysowane pająki z jego koszulki na mnie nie przelecą

Jeszcze ktoś inny może uznawać to za coś złego i niemoralnego. Po pierwsze - nie mam pojęcia czemu (nikogo się nie krzywdzi, nikomu się nie szkodzi, spełnia się po prostu naturalne potrzeby). Po drugie - warto sobie uświadomić, że nie wszyscy wyznają ten sam system wartości, tę samą religię itd. współistniejemy w cywilizacji i jednym nie podobają się jedne rzeczy, innym inne. Abyśmy się wszyscy nie pozabijali, warto być jednak tolerancyjnym wobec zachowań innych ludzi, jeśli to co robi nas nie dotyczy.

U katarów np. niemoralne było spożycie jakiegokolwiek produktu odzwierzęcego.

Ale czy gdyby mieli większość to powinni narzucać tę dietę innym?

Dlaczego narzucać innym swoje podejście do świata, skoro ich podejście nikogo nie krzywdzi? Dla czyjego dobra? Swojego?
W jaki sposób twoje życie się zmieni, jak geje nie będą trzymać się za ręce?

Poza tym przypominam, jak KKK nakazuje traktować osoby homo. Bo niewiele ma się to do wyzywania na każdym kroku i okazywania niechęci im jako ludziom.

Czy może tu chodzi jednak o zwykłą, zwierzęcą pogardę do słabszych? Albo strach, że samemu zostanie się uznanym za geja?

Czy jakaś osoba może mi wyjaśnić skąd u niej tak silna niechęć do homoseksualistów? I czy jest jakaś rzecz, która mogłaby to zmienić, czy ta nienawiść jest fanatyczna?

Nie chodzi o to, żeby komuś zaczął się podobać męski anal, tylko żeby zaczęła normalnie traktować osoby homo.

Bo w wpisie do którego się odnoszę padło podobne pytanie. Ale zamiast rzetelnej odpowiedzi, po kilku które próbowały nawiązać jakąś dyskusję, zaczął się jakiś festiwal spier***enia, wyzywania opa, wyzywania homoseksualistów, chochołów na temat zmyślonych zjawisk, czy prób "naukowego" uzasadnienia swojej swojej nienawiści za pomocą anegdot, podawania bez zrozumienia pustych statystyk, czy po prostu rozpowszechniania dawno obalonych religijnych mitów ze stron od Godek czy Ordo Iuris. No i oczywiście niczym nie uzasadnionych twierdzeń, że cała współczesna nauka jest przekupiona, bo twierdzi co innego.

Zwłaszcza wyróżnili się @JuliuszKalodont i @RubinWwa którzy tak odjechali, że moderacja im pousuwała wpisy.

W sensie ej serio, chłopy. Wy nie widzicie, że coś jest nie tak? Skąd tak silne uprzedzenie nie tylko do tematu, ale do waszych rozmówców? Jakby to byli wasi personalni wrogowie, a możliwość normalnego życia dwójki gejów w stałym związku sprawiałaby, że wasz świat się zawali. Czemu was to w ogóle rusza?

Polecam zapoznać się z tą konwersacją innym, bo to serio złoto, zwłaszcza dwa pierwsze komentarze tego drugiego pana, gdzie wyśmiewa (za pomocą tekstów typu XDDDDDDDDDDDD) powszechnie uznane w całym środowisku naukowym fakty, samemu powielając religijną propagandę i nie dając na początku żadnych własnych źródeł (a potem dając źródła na większą liczbę partnerów homoseksualnych wśród gejów, tak jakby to miało jakieś znaczenie dla tematu).

Swoją drogą rubin, waliłeś takie piękne facepalmy, że mogę ci na nie odpowiedzięć potem w poprzednim wpisie, jak chcesz. Na razie proponuję jednak film:

https://www.youtube.com/watch?v=vqMyRVWEQRA

I lekturę:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm

Ten pierwszy po prostu zachowuje się jakby ktoś, kto ma inne zdanie w tej kwestii od niego, właśnie groził śmiercią jego matce. Skąd ta nienawiść i pogarda?

@JuliuszKalodont i @RubinWwa kuźma ogarnijcie się i odsapnijcie chwilę, zanim coś napiszecie. Serio.

@lunarwave_ @Daleki_Jones @SipaXtra też wołam, bo wasze argumenty były naprawdę wyśmienite merytorycznie i dobrze uargumentowane.

Żartuję oczywiście.

I w sumie @yummy157 @ananasowy @Tymajster żebyście powiedzieli, jak wy to widzicie.

#gruparatowaniapoziomu #lgbt #naukowcywiary #neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 176
@Ekspert_od_niczego: Stek bzdur i chochołów. Nie napisałem nawet jednej rzeczy która ty przytaczasz.

Ja całkowicie rozumiem, że kogoś to brzydzi. Ale dlaczego to ma być powód do dyskryminacji jakiejś grupy?


Nigdzie nikt nie pisał o prawnej dyskryminacji homoseksualistów, nikogo nie obchodzi istnienie tych ludzi, są zwyczajnie obrzydliwi i tyle. Ty przez dyskryminację masz na myśli "brak przywilejów", co jest skonczonym idiotyzmem. Rozpisałeś się po nic, żaden z twoich argumentów nie odpowiada
Właśnie przyznałes że inżynieria społeczna i ideologia LGBT jest uprawiana na szeroką skalę.


@JuliuszKalodont: No, tak jest, wszystko po to, aby zniszczyć tradycyjny model rodziny™.

I rozczaruje cię ale eksponowanie wulgarnego homoseksualizmu wzmacnia tylko niechęć do dewiantów


@JuliuszKalodont: Tak było, na zachodzie już dawno palą gejów.
Pobierz Rodriqu - > Właśnie przyznałes że inżynieria społeczna i ideologia LGBT jest uprawian...
źródło: comment_1621407557jdBvsxuhlJo25KO5cJKsxV.jpg
@Ekspert_od_niczego: zyja sobie homoseksualisci, nie wiem o nich, nie przychodza do mnie opowiadac o sobie - luz, niech sobie zyja, biora sluby, razem sie rozliczaja z US

Wyobraz sobie, ze jest kolko ludzi, ktorzy robia zdjecia swoich fekaliow. Dopoki trzymaja te fotki w swoich albumach, nie mam nic do nich. Ale jezeli zachecaja mnie do obejrzenia ich, pokazuja je w telewizji, opowiadaja o sobie i swojej dewiacji - nie zdobeda mojej
Właśnie przyznałes że inżynieria społeczna i ideologia LGBT jest uprawiana na szeroką skalę. I rozczaruje cię ale eksponowanie wulgarnego homoseksualizmu wzmacnia tylko niechęć do dewiantów


@JuliuszKalodont: Kolejny niesamowity argument: piszesz o inżynierii społecznej na szeroką skalę, która ma doprowadzić do upadku cywilizacji i jednocześnie przekonujesz, że jest nieskuteczna. Jeszcze jakaś analiza na chłodno? XDDD
@JuliuszKalodont: Ok, jak spojrzec na to z punktu wkladu pary homoseksualnej w demografie - jest zaden. Ale panstwo pozwala sie rozliczac razem rowniez parom bezdzietnym. Czyli premiowany jest tylko fakt, ze mezczyzna moze miec dzieci z kobieta. I nie chodzi o konkretny przypadek, tylko ogolnie. Bo sa pary nieplodne i bezplodne, ktore moga razem rozliczac podatki.
Zatem czy kryterium „z definicjii mozecie moec dzieci, wiec sie razem mozecie rozliczac” nie jest
jestem zwolennikiem filozofii że rodzic ma prawo wychować dziecko jak chce.


@JuliuszKalodont: A ja nie jestem.
My, postmodernistyczni-neomarksiści kulturowi, uważamy, że w celu zaprowadzenia światowego nowego ładu, agendy 2030, inaczej znanego jako Wielki Reset - komunizm 2.0, konieczne jest osłabienie więzi rodziny, zdewaluowanie pojęcia miłości i podzielenie społeczeństwa na samotne, tępe jednostki, a to osiągniemy za pomocą:
- poszanowania drugiego człowieka bez względu na orientację - wychowywanie dzieci na gejolubów
A no tak, jak da sie samych bialych ludzi w filmie to jest to rasizm, ale wrzucanie wszedzie gejow jest juz haha teoria spiskowa prawakow xD


@RubinWwa: Stworzenie filmu z samymi białymi to już dosłownie holocaust i powinno to być karane śmiercią. Natomiast za każdego geja w filmie Soros daje dodatkowe miejsca w loży masońskiej, więc nie powinno dziwić, że jest to tak powszechne.
@Rodriqu: nie, to ku klux klan robi te filmy z bialymi bo nazisci rzadza kapitalizmem. Dobrze ze odwazny Netflix i stado innych gigakorporacji sie przeciw nimi buntuje!!! ale odwazni rebelianci, szybko chodzmy wykupic ich uslugi!!
@bacanahali: Tylko, że nie tylko homoseksualiści się afiszują, ale o tym to już zapominacie.
Nikt też nie każe oglądać telewizji. Jest Internet więc można oglądać co, gdzie, kiedy i jak się chce.

@JuliuszKalodont:

Im więcej dewiacji w "kulturze", mediach itd moje obrzydzenie wzrasta. Myślę że wielu ludzi myśli tak samo tylko się boją przyznać, sterroryzowani poprawnością polityczna.


1. Wszyscy, niezależnie od swej seksualności się dopuszczają ,,dewiacji". Tak jak pisałem, nikt
@JuliuszKalodont:

Równość małżeńska całkowicie istnieje, każdy mężczyzna może wziąć ślub z kobietą i odwrotnie.


Gdzie ta równość jak nie może wziąć małżeństwa z osobą tej samej płci?

Jeśli ktoś musi mieć papier żeby nie prowadzić rozwiązłego trybu życia...sorry ale robi ze swojego ciała śmietnik i niech ginie


Nie istnieje nic takiego.

Empatia wobec dewiacji powoduje utwierdzenie dewiantów w swoich destrukcyjnych zachowaniach, zamiast próby opanowania swojego zboczenia.


Tak się zapytam, czy Ciebie
@JuliuszKalodont: skoro przewidujesz upadek cywilizacji, to po co w takim razie mieć dzieci w tak według Ciebie złych i niemoralnych warunkach? Chcesz żeby cierpiały tak samo jak Ty przez coś, na co nie mają wpływu? Bo ewidentnie cierpisz, że świat teraz nie wygląda tak, jakbyś chciał, w każdym Twoim komentarzu jest to widoczne. Skoro tak gorszy Cię coś, na co wpływu nie masz, to kto tu jest słaby i rozemocjonowany? Mi