Wpis z mikrobloga

@Bartex16: @Hansek: @Sweet_acc_pr0sa: @muchabzz: @Quazu: Hej. Wybaczcie, że już nie piszę ale pomny poniższej grafiki postanowiłem przerwać ten cykl zanim będzie za późno. Administracja kasująca moje wpisy jak potrzebowałem pomocy też nie zachęciła do dalszych wpisów. O kontrolach skarbówki czy inspektoratu weterynarii bo mnie #!$%@?ł ktoś z drugiego końca Polski też nie zachęca do bycia zbyt wylewnym. Więc sami rozumiecie, jest jak jest.
robertx - @Bartex16: @Hansek: @Sweetaccpr0sa: @muchabzz: @Quazu: Hej. Wybaczcie, że j...

źródło: comment_16214092275kXBG7I0FwuYBYdxiho08j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
O kontrolach skarbówki czy inspektoratu weterynarii bo mnie #!$%@?ł ktoś z drugiego końca Polski też nie zachęca do bycia zbyt wylewnym


@robertx: Niestety na tym portalu jest sporo zawistnych ludzi. Mam nadzieję, że biznes na tym nie ucierpiał i wszystko jest nadal git.
  • Odpowiedz
@niejedzkitku: No. Poważnie. Jak jedną kurę przeznaczyłem na rosół to wypełniłem w urzędzie skarbowym deklarację o redukcji stada, a ktoś myślał, że mi w ten sposób zaszkodzi. W weterynarii tak samo bardziej pośmieszkowali ale jak to się mówi, niesmak pozostał
  • Odpowiedz
@robertx
Jak jedną kurę przeznaczyłem na rosół to wypełniłem w urzędzie skarbowym deklarację o redukcji stada

Że jak? Czemu podatkowych obchodzi ile masz kur?
  • Odpowiedz
@robertx: ze jak ?????? jak masz stado zlozone z kilkudziesieciu tysiecy kur i jedna wezmiesz na konsumpcje to musisz leciec do skarbowki i wypelniac deklaracje ze jednej kury w stadzie nie ma ? ??????????? Ale powiedz blagam ze to nieprawda? jak wyglada zatem kontrola ze skarbowki ? przychadza baby i w narzuconych na ramionach plaszczach , w czapkach z futra na glowie , licza te kury ????? a co ja ci
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, jeden zakłada sprawę w sądzie bo ktoś go obraził na portalu ze śmiesznymi obrazkami, drugiego #!$%@?ą do skarbówki bo sobie kury hoduje (°°
  • Odpowiedz