Wpis z mikrobloga

@sunriser90: To już od tolerki zależy raczej. Odpowiedz jak było jak będziesz coś pamiętał :D Jak nie jesteś jakims super bohaterem to raczej ogarnie Cie morfeusz i obudzisz sie za dwa dni
@Czuowieg: Albo przestać #!$%@?ć na zawsze. Ogólnie z tymi benzo problem jest taki, że jak lekko chociażby przegniesz, to caly kręgosłup moralny idzie w #!$%@?, i robi się tak poyebane rzeczy, że... Że dobrze, ze sie tego nie pamięta.
  • 0
@LeSay dzisiaj na sucho wziąłem na sen 6 mg na spróbowanie, bo ja ostatnio brałem relanium bodajże w czerwcu zeszłego roku, także dawno, w piątek wieczorem spróbuję przetestować ten mix, jak wstanę w sobotę to napiszę czy coś się działo ;)
@sunriser90: Generalnie różnie może być, znaczy jak długi czas nie brałeś, to bym raczej nie leciał w klimaty łączenia alko i benzo. Problem z tym mixem jest taki, ze (szczególnie jak nie masz tolerki) może urwać Ci się film i obudzisz się za pare dni nie pamiętając nic z życia, a słysząc tylko historie od innych co #!$%@?. Tym bardziej, ze tak jak napisał Mirek wyżej, wtedy hamulce puszczają Ci totalnie
@PiersiowkaPelnaZiol: czasem nie ma, po prostu zachowujesz niby się normalnie, ale tego potem w ogole nie pamiętasz, a najczesciej jest tak, ze się #!$%@? to czego nigdy normalni by się nie zrobiło, sama tak miałam pare razy po klonach z wódą, albo piwami czy innymi mixami, głownie mix z alko wlasnie tak dziala. Czasem jest tak, ze po prostu cie zmuli i pojdziesz spac, a czasem pobudzi i zyjesz dalej, ale