Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande:

Pfizer i ich przebadane i sprawdzone leki...

Prempro
Nearly 10,000 Prempro lawsuits were filed by women who had been diagnosed with breast cancer. The lawsuits were largely settled by 2012 for about $1 billion.

Chantix
Pfizer faced about 3,000 Chantix lawsuits filed by people who claimed they experienced suicidal thoughts and psychiatric disorders after using Chantix for smoking cessation. Pfizer set aside about $288 million and at least some of
@GrammarNazi: wiecej łatek, więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Precedens, co do wykorzystywania danych o ludziach dla zdobycia/utrwalenia władzy w świecie zachodu juz był, w postaci Cambridge Analitica, no ale tym razem będzie inaczej i dodatkowe dane zostana uzyte tylko w sposób moralny i dla wspólnego dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrów swoją naiwność
ziac do studia kolesia co z tematem nie ma zadnego zwiazku, nie jest zadnym ekspertem od szczepionek. No ale wiadomo "kubica godol"


@wiem_wszystko: przecież antyszczepy słuchają takich ekspertów od szczepionek jak górniakowa typie, bo rpzecież nie lekarzy XD
@martwykotek: przecież wszystkie argumenty tutaj z "waszej" strony to argumentum ad absusrdum, próba narzucenia łatki szura, w ogóle nie odnoszace sie do tego co napisałem. Ja tylko pisze o tym, jakie widzę zagrozenia, a nie, że to sie stanie. Dla was wogóle zastanawianie się nad zagrożeniami to już szuria.
Pozdro, zycie nas wszystkich zweryfikuje, ale wy sie do błedu i tak nie przyznacie, tylko okopiecie w innym miejscu, rzucajac łatka szura
Ale to nie szury zatrudniają aktorów do akcji szczepimysie


@jbagiet: Ale to szury wypromowały i dały zarobić cwaniaczkom jak Zięba czy Górniak. Wynajęci aktorzy robią to przynajmniej w słusznej sprawie, a Zięba zarabia na nieszczęściu innych ludzi.