Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiccoloGrande: Szury to są dzbany ale akurat Kubica to też czasem palnie głupotę.
Pełno jest ludzi zagranicą którzy jak nasi polscy foliarze, szuka spisku rządów w szczepionce i się nie szczepi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pyrek77: a w jaki sposób stwierdziłeś, że Kubica nie odstaje od kierowców Alfy? Przecież standardem jest, że robi się różne programy w treningach i testach, żeby sprawdzić więcej możliwości w ustawieniach.
@PiccoloGrande kolega widzę nie pisał nigdy publikacji naukowej, więc poinformuję, że niektóre fakty zależą od tego kto pisze, kto sprawdza i jaka jest teza. Ktoś wyżej wymienił kilka akcji Pfizera. Dodam do tego na przykład historię leku Talidomid, którego skutki uboczne i przekręty z nim związane wyszły po czasie. Było minęło można powiedzieć, ale zdrowia nikt nikomu nie wróci. Ot statystyka, no nie
@PiccoloGrande Ja dzisiaj byłem na pierwszej dawce i od gościa w wieku ok. 30 lat usłyszałem że te szczepionki to mają w sobie chipy, ktore potem wybuchają i jest to spisek by nie płacić emerytur.

Spytałem go po co w takim razie przyszedł. Wykręcił się na pięcie i już taki rozmowny nie był.
@Celinka95: xD xD xD
mogą podpiac wszystkie dane dotyczące płatności, lokalizacji, śladu w internecie jesli będa chcieli. Tylko tym razem gra jest o to, czy bede mógł skorzystać z usług publicznych, sklepów, itp czy nie, i czy tylko zaszczepienie będzie brane pod uwagę. Śmię wątpić, że nie. Do tego dochodzi możliwość manipulowania przekazem w celu utrzymania władzy, jakiego nigdy wcześniej nie było, jesli będa mieli wszytkie dane. https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Kosi%C5%84ski
@Celinka95: bo przy okazji tego paszportu wprowadzana jest potrzeba zeskanowania sie np przed wejściem do restauracji, samolotu itp i w ten sposób ludzi do tego przyzwyczajają. Później ludzie sami poproszą, żeby nie trzeba było się skanować QR codem, tylko żeby mieć chipa i bramki, które cię wpuszcza do sklepu. albo nie