Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WolfSky: stało pierwsze lepsza na półce w sklepie to wziąłem no nie? Niby czemu miałbym pierdzielić głupoty. Leki są na receptę, mówię jak było dostałem od lekarza przy problemach z oddychaniem właśnie jak byłem chory na covida.
@JakisRzal: przecież to covidianie wyzywają wszystkich którzy kwestionują zasadność szczepień od szurów i antyszczepionkowców. I ja tą łatke szura nosze z radością bo nie jestem debilem który dał sobie wstrzyknąć jakieś gówno którego producent odcina się od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Jak pfizer weźmie odpowiedzialność za ewentualne skutki uboczne to będe pierwszy w kolejce do szczepienia, elo
@Koichi: Jakim cudem większość nie zachorowała? Trzeba byłoby się trzymać na zupełnym odludziu, żeby nie zachorować. Może rozwalę Twój światopogląd, ale większość przeszła już dawno tę chorobę i w wielu przypadkach ludzie nawet nie wiedzieli, że są chorzy. Jak ktoś prowadzi taki styl, że taka choroba może go wrzucić do grobu to już jego sprawa i tego jak traktuje swoje zdrowie
Dalej mnie zastanawia czemu Szury czują taką wyższość w związku z tym, że nie są zaszczepione.


@JakisRzal: Mnie z kolei zastanawia czemu Szury czuja taką wyższość z powodu tego, że są zaszczepieni, szczepionką, która została dopuszczona warunkowo gdyż nie przeszła pełnego okresu testu, który normalnie powinien trwać do 2022/23 roku i w związku z tym w sumie nie wiadomo jakie długofalowe skutki może nieść, a w ogóle nie jest szczepionką tylko