Wpis z mikrobloga

bo większość nie zachorowała na covida i wydaje im się że to zwykły katar albo przeziębienie.


@Koichi:
Ja zachorowałem i kwarantanna miała gorszy wpływ na moje zdrowie niż sam wirus, w zasadzie nawet nie zwróciłem uwagi czy jestem na coś chory, a jestem w grupie ryzyka bo nie raz nie dwa miałem problemy z oskrzelami, a do tego mam genetyczne skłonności do włóknienia płuc i generalnie płuca w fatalnym stanie ze
  • Odpowiedz
@mister_pink: Dalej mnie zastanawia czemu Szury czują taką wyższość w związku z tym, że nie są zaszczepione.


@JakisRzal: Nie czują. Po prostu nie chcą być zmuszane. Ty im wmawiasz, że czują się lepiej, bo chcesz ich ośmieszyć
  • Odpowiedz
@zourv:
Zostałem zamknięty w hostelu pod groźbą olbrzymiej grzywny i żywiłem się głównie zupkami chińskimi i bagietkami ze stacji, do tego trochę piwa i dużo papierosów żeby nie ześwirować w zamknięciu i w efekcie byłem tak osłabiony, że przez długi czas nie mogłem się pozbierać, a wątroba już mi nie działa tak, jak kiedyś. Objawów wirusa żadnych nie miałem.
Co ciekawe wydawało mi się, że przeszedłem koronawirusa jakoś w kwietniu bo
  • Odpowiedz
: bo większość nie zachorowała na covida i wydaje im się że to zwykły katar albo przeziębienie.


@Koichi: Dokładnie przeciwnie, zachorowaliśmy i wiemy, że to zwykły katar i przeziębienie.
  • Odpowiedz
@Koichi: A skąd ta pewność? Prawdopodobnie większość Polaków już przechorowała, oczywiście znaczna część tego nie wie, bo bez testu się nie dowiesz. U mnie prawdopodobnie cała rodzina to miała, ale nikt nie miał testu, więc ciężko powiedzieć oficjalnie. Część bez węchu i smaku, część kilka dni z gorączką. Wychodzi na to, że węch i smak bardziej upierdliwy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mister_pink: widzę, że memami posługujesz się tak samo sprawnie jak danymi naukowymi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Przecież to Neo był bohaterem, który swoją postawą uratował ludzkość, a Tank wpierw ciężko raniony później zmarł gdzieś między 1 a 2 matrixem?
  • Odpowiedz
Dalej mnie zastanawia czemu Szury czują taką wyższość w związku z tym, że nie są zaszczepione.


@JakisRzal: bo zarabianie minimalnej krajowej i życie w gownokraju powoduje ze szukają na sile czegokolwiek z czego mogli by być dumni. Jak nie masz w życiu żadnych osiągnięć, a czas ulatuje ci między telewizorem, a komputerem to szukasz za wszelka sile wyznacznika bycia unikalnym. Niektórzy znajdują żołnierzy wyklętych i wielka Polskę, inni chłopski umysł.
  • Odpowiedz