Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? cebulactwo Polaków, którzy nazywają samochody na LPG wiochą. I co z tego, że samochód na gaz? Bo ktoś woli oszczędzać znaczne sumy na stacji benzynowej, i dlatego? Tak jak tutaj filmik, gdzie montowana jest instalacja LPG do Porsche Cayenne, w komentarzach pełna kultura, oczywiście tylko cebulaki już wyzywają od idiotów: przeczytajcie 3 najnowsze komentarze pod filmem ¯\( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ifDtBhP65O8
#bekazpodludzi #lpg #samochody #motoryzacja #oswiadczenie
  • 36
@Pawci0o: bo to jest debilizm z którego można sie śmiać, sam jesteś cebulakiem który myśli że LPG to remedium na wszystko i zbeszcześciłbyś jakąś furę montażem podtlenku

Cayenne może kosztować z 500k z serwisem i ubezpieczeniem to eksploatacja może oscylować w okolicach >70k na rok jazdy. Jak to sie ma do oszczędności z LPG?

LPG nawet po 100kkm da tutaj tyle co nic xD jak chce ktoś oszczędzić to wziąłby jedną
@pwone: a gdzie koszt benzyny i instalacji LPG? to co będziesz sobie wypruwał flaki żeby tankować LPG mieć mniejszy zasięg i oszczędzać a ostatecznie zarobisz na jeden pakiet stylistyczny do tego auta...

poprzeczka gdzie LPG się opyla jest stanowczo przeciągana w złą stronę przez fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja przez cały okres użytkowania pojazdu od wyjazdu z salonu do sprzedaży przepaliłem beny za 7000zł, a pytania