Wpis z mikrobloga

Znowu będzie, że naganiam ale co mi tam, lubię się dzielić ( ͜͡ʖ ͡€)
Jaki czas temu pisałem, żeby wchodzić w akcje firmy #tellurian bo okolice 2$ za akcję to jak za darmo.
Pierwsza umowa komercyjna na LNG ogłoszona i akcje poszły mocno do góry. A to dopiero pierwsza z kilku do ogłoszenia, więc jeśli szukacie czegoś co wzrośnie o kilkaset % w ciągu kilku lat to jest właśnie ta firma :)
Nawet jeśli kupicie teraz to firma jest dopiero w połowie średniej ceny za akcję jaka była przed covidem ;)

Jak ktoś chce świadomie kupować to informacje znajdzie bez problemu.

tldr ! Firma założona przez Charifa Souki, który zbudował Cheniere energy (akcje około 80$ w tym momencie)

#gielda #nasdaq #inwestowanie #inwestycje #tellurian #tell
CODER_BEST - Znowu będzie, że naganiam ale co mi tam, lubię się dzielić ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
...

źródło: comment_1622414254ySDKqiBUOzg3KremieB86Y.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ewidentnybrakalkoholuwekrwi: Czemu rok temu można było? A teraz to już nie?

@jombsik: Poprzednia firma którą rozwijał w sensie jej akcje kosztują teraz około 80$ a rynek ten sam i ekipa, która tworzy firmę też ta sama z doświadczeniem.

@Narmol: pół roku to kurs #!$%@? bo się dzieci z reddita zleciały teraz ma to podstawy bo podpisano umowy :)

@blackmilk: A jak było po 0,80$ to co się robiło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Narmol: A ty byś chciał wszystkie na raz dostać? Wiadomo, że będą po trochu ujawniać żeby podgrzewać atmosferę. Zresztą zobacz sobie ile kasy w akcję w 2 kwartale wpakowały instytucje w sumie 35 milionów akcji. Więc skoro taki kapitał wchodzi w tą firmę to ja się nie obawiam.

Masz linka razem z listą firm, które zainwestowały

https://www.marketbeat.com/stocks/NASDAQ/TELL/institutional-ownership/
@CODER_BEST: wiesz ja nie twierdze ze to zły pomysł inwestować w nich bo są duże szanse ze się in uda, ale puki co to martwiłbym się kontraktami i hajsem na budowę tego ich projektu
Poprzednia firma którą rozwijał w sensie jej akcje kosztują teraz około 80$ a rynek ten sam i ekipa, która tworzy firmę też ta sama z doświadczeniem


@CODER_BEST: ale co ma cena akcji do czegokolwiek?!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jombsik: To jest tylko zachęta dla tych, którym się nie chce czytać nic więcej na temat pozwoleń na budowę rurociągów, które już mają na temat tego że dyrektor generalny tellurian został przewodniczącym "komisji" usa-korea która zajmować się będzie współpraca obu krajów w zakresie lng energii itd. To ile będą w stanie dostarczać gazu rocznie i jaki zysk z tego czerpać też jest przeliczany na podstawie firm, które teraz funkcjonują. Nie tylko
@Narmol: @jombsik: @jombsik: cena za akcję Cheniere Energy nie ma tu dużego znaczenia bo Tell nie miało w emisji takiej samej liczby, więc nigdy nie będzie 1 do 1. Ten przykład bardziej może wskazać że Souki zna się na rzeczy i jego wiedza została już wcześniej pozytywnie zweryfikowana. Sam jestem daleki od naganiania bo wiem, że ta inwestycja ma spory wskaźnik ryzyka ale też duży potencjalny zyski. Każdy jednak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuklak: Jest szansa, że wypełni lukę między 3,20 a 3,70 która powstała po ogłoszeniu umowy i cena wyskoczyła w premarket jeśli spadnie będę dokupował.
Jest szansa, że wypełni lukę między 3,20 a 3,70 która powstała po ogłoszeniu umowy i cena wyskoczyła w premarket jeśli spadnie będę dokupował.


@CODER_BEST: Dzięki ( ͜͡ʖ ͡€)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuklak: Tylko wiesz, dużo osób tak sądziło już po pierwszym dniu jak wyskoczyło a skończyło się tym, że poleciało jeszcze wyżej :p A jak ogłoszą kolejną umowę jutro to raczej można zapomnieć o tym, że wróci do poziomu 3-3,5