Wpis z mikrobloga

@sirgorn
Właśnie z tą pozycją jest mi narazie najtrudniej. Jak daje delikatnie throttle drone sir podnosi, ale nie trzyma pozycji a jak zaczynam korygować to ucieka w pole ( ͡º ͜ʖ͡º)
@solid959: pewnie złożyłeś jakieś 4-6s na początek? ja się cieszę, że od takiego potwora nie zaczynałem i miałem miesiąc przygotowania na 1s whoopie. Możesz jeszcze zmniejszyć sztucznie (w sofcie) moc
@sirgorn

Właśnie z tą pozycją jest mi narazie najtrudniej. Jak daje delikatnie throttle drone sir podnosi, ale nie trzyma pozycji a jak zaczynam korygować to ucieka w pole ( ͡º ͜ʖ͡º)


@solid959: obniz rate'y
polataj na symulatorze, moze aparature masz uwalona
@Norman2: @gazowatosc_luks: @sirgorn: @Norman2: @niepoprawny30:

Jeśli chodzi o tryb lotu , to latam na "angle"
Pobawiłem się w modyfikacje rate, throttle jak na obrazku i jest lepiej, dużo lepiej ale,
Jak podnoszę drona to ciągle nie utrzymuje pozycji , przesuwa się raz w jedna raz w druga stronę.
Zrobiłem kalibracje na radiu, ale ciągle bez zmian.
Macie jakieś pomysły co dalej sprawdzić ?
solid959 - @Norman2: @gazowatosc_luks: @sirgorn: @Norman2: @niepoprawny30: 

Jeśli ...

źródło: comment_1622833903eKVlKuBY4kFZeq9gny5Pbq.jpg

Pobierz
@solid959: latam miesiąc i już jestem ekspertem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi chodziło o tą kalibracje (screen) - szczerze to odpalałem angle tylko 2 razy jak musiałem poprawić okulary na głowie, żeby dron czegoś głupiego nie zrobił jak nie miałem rąk na drążkach, więc nie mam zbytnio doświadczenia jak się zachowuje.

Ale tak na chłopski rozum, jeśli przesuwa się raz w jedną raz w drugą to znaczy,
sirgorn - @solid959: latam miesiąc i już jestem ekspertem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi chodziło ...

źródło: comment_1622834684y6ly36QjWSq7wTU2XWYC8u.jpg

Pobierz