Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
Pobierz G.....5 - Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD 

 pisząc o partii liberalnej otagowała...
źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg
  • 223
@Gaku745: No tak, w końcu partia która walczy o wolność słowa i o to, żeby państwo nie wpychało palców w dupę obywatelom to przejaw totalitaryzmu, a partia która walczy o to, żeby każdy lizał peniski marageret, żebyś nie mógł się publicznie odezwać na temat niezgodny z urojeniami partyjnymi, żebyś nie mógł pracować i decydować o przyszłości - toż to przejaw wolności, liberalizmu i libertarianizmu.
Puknij się w łeb i leć po
@Gaku745: no przecież, że Wy gardzicie jednostkami, i godzicie w wolność jednostki na rzecz równości społeczeństwa, ludzie nie są równi, nie byli i nie będą nigdy. Jak Ty chcesz wszystkim zrobić dobrze, a nie jesteś w stanie zrozumieć tego, że różni ludzie mają różne potrzeby, to o czym my w ogóle rozmawiamy xD
W sumie to ja i tak i tak będę żył tak jak będę chciał, a te wszystkie nakazy
@Gaku745: Tak tak, ja się też nigdy nie wypowiadałam pro-Konfederacji. parę razy nawet Konfederację atakowałam.
Zwyczajnie przedstawiam, że Konfederacja jest partią najbardziej wolnościową z wszystkich. Zwracam tylko obiektywnie uwagę, że Konfederacja jest partią wolnościową a Lewica totalitarną. Ale się nie wypowiadam pro-konfederacji, w końcu jak ktoś chce wybierać partie totalitarne to może zagłosować na Lewicę. Ale się pro-konfederacji nie wypowiadam, tylko przedstawiam ludziom wybory jakie mają.
@Gaku745: ja przecież nie wypowiadam się pro-Konfederacji. Tylko mówię, że jedyna partia wolnościowa w Polsce która szanuje wolny wybór obywateli i wolności, to Konfederacja, i jeżeli ktoś ceni liberalizm i libertarianizm (a w szczególności swoje wolności jako człowieka i obywatela), to Konfederacja jest najbliższa jego poglądom. A Lewica jest partią totalitarną, anty-wolnościową, najbardziej radykalną, zbliżoną do Korei Północnej albo ZSSR. Ale nie bronie nikomu przecież głosować na Lewicę, tak jak nikomu