Wpis z mikrobloga

Background: Wyszliśmy z knajpy ze znajomymi, koleżanka mocno wcięta wiec czekaliśmy na ubera aby ją odwieźć do domu. Przejeżdżała koło nas lodówa i prawie nas przejechali (z premedytacją tak szybko) to im machnąłem i zwróciłem uwagę aby uważali.
Zaczęli się śmiać i grozić, że koleżankę to na kolską zabiorą (nikt poza mną się nie odzywał). Zachowywali się jak typowe dresy.
Jak już sobie pogadali i odjeżdżali to powiedziałem "co za przebrzydłe mordy" i jako, że mieli uchylone okno to usłyszeli to.
Z drugiej strony nie mówiłem tego do nich, tylko o nich.

Jestem dumny i zarazem zdziwiony, że z mojej strony przez cały czas nie padła zadna "#!$%@?". Ale jako, że też trochę wcięty byłem to nie ogarniałem za dużo i brakowało mi zdania xD "podejmowanie czynności wobec mnie", no iq spadło tak z 90%, więc wiem że nie wypadłem najmądrzej.

Po tym co powiedziałem i się zatrzymali to już wiedziałem, że będzie ciekawie. Zaczęli mnie szturchać, popychać i wkładać moją rękę do kieszeni abym schował telefon. Zachowanie typowych patusiarskich dresów.

Starszy sierżant Tomasz Adamczuk (ten w masce)

#policja #polska #polskapolicja
nielubiebagiet - Background: Wyszliśmy z knajpy ze znajomymi, koleżanka mocno wcięta ...
  • 135
@SlepyBazant: Chyba oglądaliśmy inne nagrania. Gościu przedstawił się co najmniej 2 razy, z czego raz na samym początku tak jak powinien. Po drugie, OP nagrywał to wszystko, więc sobie mógł na spokojnie po wytrzeźwieniu odtworzyć przedstawienie się. Po trzecie, żaden przepis nie nakazuje okazania legitymacji w takiej sytuacji. OP wiedział, że ma do czynienia z policjantami, tylko chciał przycwaniakować - to bardzo popularne wśród nagrywajacych filmy do internetu. Pracuję już kilka
@niebiesko-niebieski: o boże jakie #!$%@? XD chłopek roztropek poszedł do policji i juz szczeka byle by na kumpli zlego slowa nie powiedzieć. Szkieły popychaja typa jak typowe Sebki ale nie ty bedziesz psie zakłamaywał rzeczywistość. Miej #!$%@? godność typie, przy okazji protestow wszelkiej maśći wyszło jakie z policji gówno wiec tu nie cwaniakuj.
Jest, co nie oznacza, że policjant bez czapki jest policjantem pracującym po cywilnemu


@niebiesko-niebieski: Co w takim razie oznacza słowo "umundurowany"? Czy policjant ubrany w 5 z 6 części jest umundurowany? A w 4? A w 3? Idąc twoją logiką policjant bez żadnego elementu ubiory będzie umundurowany.
Albo ktoś jest umundurowany, albo nie jest. Jeśli nie jest, to niech się stosuje do przepisów i wyciąga legitymację
Czyli przejeżdżali, darłeś mordę do nich i zdziwiony ich reakcją?


@niebiesko-niebieski: #!$%@? choćby facet ich zbluzgał, napluł na radiowóz po czym wybił tam szybkę cegłą, wyciągnał broń i zaczął do nich strzelać:

TO JEST #!$%@? POLICJA mają go unieszkodzliwić i ZGODNIE Z PRAWEM zatrzymać.

Co to w ogóle za gadanie "darłeś mordę i zdziwiony ich reakcją"? To służba porządkowa, są szkoleni, mają deeskalować konflikt a nie go tworzyć. Jednostki niebezpieczne unieszkodliwiać,