Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z dużych dzieci typu @asdfghjkl
Mają po 40 lat i bawią się zabawkami, składają klocki lego i grają w gry oznaczone dla dzieci w wieku 6+.
Ale na to generalnie #!$%@?, każdy ma prawo być dzieckiem w ciele dorosłego, wiec niech i on się bawi dopóki nikomu krzywdy nie robi. #!$%@? jest jednak to jak wmawiają wszystkim ze to normalne. Ogólnie ostatnio jest taka moda na normalizowanie wszystkiego. Na przykład kobiety dążą do tego by normalizować rozbieranie się na kamerkach, twierdzą ze to normalne zachowanie i ze TRZEBA je szanować, broń Boże nie można źle o nich myśleć. Tak samo duże dzieci próbują wmówić wszystkim ze to normalne bawić się w dziecko w wieku 40 lat. Otóż można się bawić w dziecko, tak samo jak można rozbierać się na kamerkach za pieniądze, ale proszę nie normalizować tych zachowań i nie wmawiać wszystkim ze to oni są normalni a ci co maja choćby lekko negatywną opinie na ten temat są nienormalni.
Swiat ogólnie staje na głowie, ciężko nadążyć nad tym jak #!$%@? społeczeństwo się staje. Nie można nikogo krytykować, można mieć tylko pozytywne zdanie o każdym albo siedzieć cicho.
Każdy ma prawo robić co chce, ale tez każdy ma prawo to skrytykować, a ty nie musisz się z ta krytyka zgadzać, ale naucz się ją przyjmować bez wyzwisk.
Baw się klockami, graj w gierki i sraj do pieluchy, ale proszę nie wmawiaj mi ze to ze mną coś jest nie tak, ze uważam to za dziwne.
Ogólnie społeczność „dorosłych gejmerów” jest dość specyficzna i choć nie jestem za tym by generalizować, to jednak większość ludzi tak się określających jakich spotkałem jest dość żałosna. Nadwaga, neckbeard i taki trochę #!$%@? charakter. Nie są to przegrywy, często maja żony i dzieci, ale w tych związkach to ich partnerki noszą spodnie, a ich relacje z dziećmi są typowo koleżeńskie - nieoparte na autorytecie. O niczym z nimi nie pogadasz, jedyne na czym się znają to gry komputerowe a szczycą się kolekcjonowaniem klocków lego myśląc ze to z pozoru #!$%@? jest przewrotnie w rzeczywistosci ich zaletą.
Dlatego unikam tych ludzi, bo charakterologicznie są totalnie nieinteresujący, niestety z biegiem lat jest ich coraz więcej. Duże dzieci w wieku 30 lat mieszkający z rodzicami, zainteresowania? Gry komputerowe. Skrytykujesz? Powiesz żeby dorośli? Zostaniesz zwyzywany, cała horda na ciebie się rzuci. Dlatego spodziewam się dużego hejtu w tym wpisie. Wiem ze społeczność dużych dzieci na wykopie jest jest bardzo silna.
To samo dzieje się gdy skrytykujesz coraz powszechniejsze #!$%@? się kobiet w internecie. Spora cześć kobiet od razu się na ciebie rzuci jak wściekłe psy. „Jak śmiesz ja krytykować?”. Otóż śmiem bo uważam to za niebezpieczny trend, który negatywnie odbije się na zdrowiu społeczeństwa. „Gadasz tak bo jesteś przegrywem, napewno nie ruchasz”. Zawsze trafi się tego typu argument, ponieważ kobiety wybitnie nie potrafią przyjmować krytyki, a seks jest jedyna wartością jaka rozumieją wiec to jedyny sposób w jaki są stanie ci pocisnąć. Ponieważ wydaje się im ze wartość mężczyzny ocenia się przez pryzmat tego, co one (kobiety) o tobie sądzą. Ja jednak nadal będę krytykował kobiety idące na łatwiznę oddając swoją godność za pieniądze, a promował te które na łatwiznę nie idą i do sukcesu dochodzą ciężka pracą a nie ciałem.
I nie ważne jak bardzo różne grupy #!$%@? będą sie starały swoje #!$%@? normalizować ja nadal będę je krytykował.
#niepopularnaopinia
  • 22
@Tygrysia_Lilia: Nie mam 40 lat, mam 29 i nie wiem czemu cię to interesuje, bo nie ma to żadnego związku ze wspisem, ale mogę ci powiedzieć. Dom bez kredytu, nie nie odziedziczony - myślę że to duże osiągnięcie. Nie wiem jednak co to ma do rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lune: ale pan pitolisz, sądząc po avatarze to sam chińskie bajki oglądasz w wieku 29 lat, live and let live a nie się #!$%@? do tego co kto robi ze swoim życiem i za swoje pieniądze
@MrFisherman: Nie oglądam chińskich bajek. Wcześniej miałem avatar ze sztuka Gigera, ale ktoś mi na wykopie podrzucił ten obrazek bo był podobny do mojego i mi się spodobał. Próbuj dalej wymyślać. I nie szukam po profilach. Screeny które zamieściłem odnoszą się do mnie, osoby ze screenow sa zablokowane wiec zakładają osobne wpisy do których mnie wołają.
Chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło. Może następnym razem.
@Lesna_czekolada: Gościu, on się do mnie spiął, myślałem ze ma 12 lat wiec byłem zdziwiony ze pije kawę w tym wieku, jak się dowiedziałem ze ma 40 to byłem w szoku, typ się zesral i mnie zablokował xD Z Gierek i zabawek wyrosłem w wieku 16 lat. W sumie w zeszłym miesiącu zagrałem raz w Frostpunka i to jest straszne jak te wasze gierki kradną czas. Niby fajna gra ale po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lune: Nie udawaj że sam się nie spiąłeś bo aż sam musiałeś stworzyć taki wpis tak cię to zabolało. Ludzie się od siebie różnią i jeden woli dla odstresowania czy hobby pograć w gry komputerowe a inny tak jak ty np. woli sobie pooglądać mecz a atakowanie kogoś bo robi co lubi nie robiąc nikomu krzywdy jest zaściankowe. Ale pewnie dalej stwierdzisz że bawię się klockami LEGO a asdfghjkl jest nienormalny.
Lesna_czekolada - @Lune: Nie udawaj że sam się nie spiąłeś bo aż sam musiałeś stworzy...

źródło: comment_1622969686oVh5O6n4Ncn1waJ7w0Dogy.jpg

Pobierz
@Lesna_czekolada: kiedyś może zrozumiesz że każdy ma prawo wyrażenia na głos swojej opini.
Moja opinia na temat dużych dzieci jest negatywna, bo miałem z takimi ludźmi do czynienia i nie mam o nich dobrego zdania. Rozumiem, że nie zgadzasz się z moją opinią. Zrozumiałem to za pierwszym razem gdy tu wleciałeś. Nie musisz pisać 10 razy że sie z moją opinią nie zgadzasz. Nie zgadasz się i ja twoją opinię szanuję.