Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 skończony po raz drugi. Teraz czekać na jakieś nowe fabuły... Dodam, że @pablo397 ma rację co do strojów - to wszczepy w nich powinny nadawać parametry i powinno się móc je wyjmować i montować w innych strojach. Obecnie jedyny sposób aby to obejść to 16 poziom Zdolności Technicznych i wykupienie odpowiedniego atrybutu (po rozłożeniu przedmiotu jego wczepy wracają do ekwipunku a my tylko szukamy ładnych wdzianek ze slotami). ps. najgorsze błędy w tej grze to te, gdy przestaje działać jakiś przycisk albo opcja strzału podczas celowania ( ͠° °)
matkaPewnegoMirka - #cyberpunk2077 skończony po raz drugi. Teraz czekać na jakieś now...

źródło: comment_1623145462920zSKtl9ZLoJlUkSkNK6y.jpg

Pobierz
  • 23
@pablo397: Właściwie ja miałam ten strój do poważniejszych walk i ciuchy na które da się patrzeć do trybu foto. Czasami zapomniałam zmieniać elementy ekwipunku i też jakiejś dużej różnicy nie odnotowałam w poziomie trudności
@matkaPewnegoMirka: @Exenex: Strasznie debilnie to rozwiązali, jak w typowym średniowiecznym RPG. Jeden pancerz daje +10, za to bluzka na wyższym poziomie +50. Całkowicie olanie tego parametru 'cool' który tak głośno zapowiadali, porażka. Wszystkie statystyki powinny być za pomocą wszczepów a wygląd nie powinien mieć w ogóle znaczenia do parametrów postaci.
Krs90 - @matkaPewnegoMirka: @Exenex: Strasznie debilnie to rozwiązali, jak w typowym ...

źródło: comment_1623146447tE6e5Gzb108LzQyIsLezIL.jpg

Pobierz