Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie kciuki za Spajka.
Dzisiaj rano w ogrodzie dostał ataku padaczki, pierwszy raz w życiu. Obydwoje byliśmy przerażeni. Atak ustąpił po minucie chociaż wydawało się jakby to była wieczność. Jesteśmy już po wizycie u weta, wyniki badań ma idealne, cukier idealny. Czekamy na wyniki dalszych badań a jak one nic nie wyjaśnia to będziemy robić następne. #psy #pokazpsa #zalesie
Spajkodron3000 - Mirki trzymajcie kciuki za Spajka. 
Dzisiaj rano w ogrodzie dostał a...

źródło: comment_1623147855V3Z5WapvF7efLlXZR2k0pw.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@luk04330: Narazie trzeba ustalić przyczynę. Weterynarz mówi, że może to być przez wysiłek na słońcu ale jestem sceptycznie nastawiona do tego bo tylko leżał w cieniu z drugim psem i kopali jak zwykle doły.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Nie chcę podważać tego co mówi ten lekarz ale gdybyś czuła, że lekarz nie do końca daje radę to zawsze niezłą opcją jest konsultacja u innego specjalisty. Jeśli ten lekarz daje radę to się go trzymaj ale jak coś to konsultacja gdzie indziej nie zaszkodzi. To tak na wszelki wypadek piszę.
  • Odpowiedz
@luk04330: Wiem, mój weterynarz jest spoko jeżeli chodzi o jakieś proste rzeczy w stylu zatrucie pokarmowe czy szczepienia. Niestety wydaje mi się, że to może go przerosnąć bo nie ma u niego nawet możliwości zrobienia echa serca. Umówiłam się na konsultacje w klinice pod Warszawa, drugi pies mial tam zabieg na dyspazje, liczą sobie niezle ale to specjaliści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: poinformowałabym od razu hodowcę i jeśli nie będzie to jednorazowy atak to bym bardzo zadbała by hodowca poinformował o tym na swoich stronach że z tego poloczenia od tej suki wyszła padaczka i przede wszystkim poinformował innych wlaścieli szczeniąt z tego miotu.
Jeśli labki mają internetową bazę padaczki to też zadbałabym by to go tam umieścić.
Padczaka może się zawsze zdarzyć nawet najlepszym hodowcom, nie ma na nią testów genetycznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: wiadomo czasem od jakieś głupoty potrafią się zdarzyć jednorazowo.
Niemniej gdyby było inaczej (czego nie bardzo życzę) to bardzo ważne jest by hodowca nie ukrywał tego faktu i nie próbował Ciebie do tego namawiać.
  • Odpowiedz