Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale se #!$%@?łem 1h 45 minutowy trening

Ale jestem zadowolony z tego treningu. Szczerze mówiąc wolę taki powolny trening, gdzie robię se co 3-4 minuty 75% z możliwych powtórzeń aniżeli taki godzinny, gdzie co dwie minuty robię powtórzenia i po trzech, czterech seriach robię już tylko 30% z moich początkowych możliwości. To tak demotywuje, gdy jestem w stanie zrobić z 12 podciągnięć, a po trzech seriach robię już ledwo pięć powtórzeń. A teraz elegancko i po chyba siedmiu seriach nadal mogłem zrobić dziewięć powtórzeń (ʘʘ)

#trening #kalistenika #silownia #chwalesie
  • 20
@Anty_Chryst: siedem serii po dziewięć? to ja tyle czasu ćwiczę i robię teraz 5x5 podciągnięć XD jeszcze robię chin ups 3x5 ale to już ledwo XD
muszę zrzucić na wadzę bo nie podoba mi się ta ilość podciągnięć jak robię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hardgainer: ile ćwiczysz i ile ważysz i przy jakim wzroście? Ja trenuje dość nieregularnie od prawie dwóch lat. W zimę miałem dość sporawą przerwę i teraz se wróciłem do regularnego trenowania od jakiegoś miesiąca. #!$%@? co drugi dzień i jest gituwa. Obym w tym wytrwał bo trzeba robić formę xd
@Anty_Chryst: a czujesz przy tych podciągnięciach najszersze? mi już po ośmiu podciągnięciach strasznie puchną przedramiona i trochę najszersze i kolejne 8 powtórzenie wchodzi ciężko a o trzeciej serii po osiem mogę tylko pomarzyć XD dlatego teraz sobie rozbiłem to na 5x5 żeby ładniej wchodziły te podciągnięcia.
@Anty_Chryst: mój max to 26 czystych pulli, ale już ponad 2 lata nie robię maxow w treningu. Bazy raczej już raczej nie robię w ogóle, ale jak się zdarzy to najfajniej podchodzi mi jak robię 10 rodzajów pulli po 10 powtórzeń. Praktycznie zero szans na przeciążenie, albo kontuzję, a naprawdę można sobie #!$%@? fajnie spuścić xD
@In_thrust_we_trust: jedynie muscle upy z ciężarem 1-2x w tygodniu. Tak to baze odpuściłem w ogóle. Front lever/planche/handstand/dynamika. Ale trochę człowiekowi brakuje takiego #!$%@? konkretnego, bo to nie to samo xD