Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? chłopak na wykopie pisze że daje 800 zł na jedzenie na miesiąc

Pierś z kurczaka ryż warzywa jajka masło i woda i bułki z szynką nic więcej to mu piszą że za dużo wydaje i co on #!$%@? narzeka jak na luksusy.

Czy was do reszty #!$%@?ło. 179 euro miesięcznie chłopak wydaje na jedzenie które przynajmniej jest zdrowe i nie spowoduje wrzodow żołądka za 3 lata a ludzie mu piszą że nie ma na co narzekać.

Albo że bierze płaci mamie 600 zł za pokój że co za patola itp.

#!$%@? widać że życia nie znacie, to że wy mieliście super dzieciństwo i w miarę normalne sytuacja w domu nie znaczy że wszyscy mieli.

Ale się #!$%@?łem.

A za ciebie Mirku trzymam kciuki.

#truestory
#dziendobry
  • 228
Zależy co jest dla kogoś celem w życiu. #!$%@? czokoszokow zeby odkładać zaoszczędzone 137zl miesięcznie i zostać Dominika Kulczyk czy np zdrowo się odżywiać.
@PiersiowkaPelnaZiol: Widac ludzie jedza czokoszoki. Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc
@PiersiowkaPelnaZiol: Przecież wykopkom mama gotuje to oni nie wiedzą nic o życiu, a #!$%@?ą tu jeden z drugim, że 15k ma na łape. Co innego jakby OP tamtego wpisu wydawał kase na restauracje, wina drogie, whisky, łososie i inne bio eko gówno żarcie i narzekał, że mu 1500zł schodzi. Ale nie czarujmy się są pewne granice i żeby zdrowo i dobrze zjeść i z GODNOŚCIĄ to trzeba wydać chociaż wcześniej wspomniane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PiersiowkaPelnaZiol: nic niezwykłego, tyle kosztuje jakieś sensowne jedzenie w obecnych czasach, nie dziękuję Pan piss.
A taniej pewnie nie będzie.
Ja z kolei spotykałem się oststnio z drugą stroną barykady i kwikiem, że jak nie płacisz za wędlinę 5 dych za kilo to jesz produkt wędlinopodobny i w ogóle jak ktoś śmie śmieć kupować w dużych sklepach, TO SAMA HEMIJA. oczywiście twierdzą tak banany mieszkające na garnuszku rodziców i prawie na
Pojeździłem ostatnio trochę po Polsce gminnej i powiatowej i to nie w najbiedniejszych rejonach tego kraju i nie jestem zdziwiony, że sa ludzie dla których 800zł na szamę to dużo.
W ogóle od pewnego czasu trochę inaczej patrzę na memy o nosaczu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Mysz: XD według prawa tak i oczywiście się zgadzam z ta teza, ale czy tak powinno być? To już zostawiam mądrym ludziom do przekminy
Oczywiście jakby ktoś chciał to odpowiem, oczywiście że nie powinno tak być
@PiersiowkaPelnaZiol ludzie też nie mają kompletnie wyobraźni, ktoś ma 1,7m wzrostu i waży 70kg i nie potrafi zrozumieć, że ja przy 1,95 i 100kg wagi #!$%@? więcej.
Dla mnie 1000 zł na żarcie miesięcznie to jest minimum, przy kupowaniu najtańszych produktów marki auchan + jakiś kebab/pizza raz na jakiś czas, oczywiście z lokali zaliczających się do tych najtańszych. Jakbym chciał zejść niżej, to mógłbym zaoszczędzić może ze 200 zł, ale wtedy musiałbym
@PiersiowkaPelnaZiol: też mnie zdziwiło jak zareagowali na jego wydatki na "pokój u mamy". Jak mieszkałem z rodzicami i zarabiałem, to też pewnie coś koło tego dokładałem do budżetu domowego. 250pln miesięcznie wprost wpłacałem z tytułu rachunków, utrzymywałem samodzielnie samochód, który służył wszystkim w jakimś stopniu i płaciłem co jakiś czas za zakupy dla całego domu. Pewnie z 500-600pln się zbierało na każdy miesiąc.