Wpis z mikrobloga

Usunąłem wpis, w którym zarzucałem @TygodnikNIE że inspiruje się memami z wykopu, modyfikuje je i wrzuca jako swoje. Wpis trafił w gorące, połowa osób w komentarzach cisnęła bekę, żebym zadzwonił na policję memową, przyszedł admin Tygodnika NIE i zagroził mi pozwem sądowym xD Nie mam na tyle pokładów żenady i czasu, żeby iść do sądu i kłócić się o memy dlatego wolałem usunąć wpis. Wyobraźcie sobie rozprawę gdzie odczytywane są gównowpisy z mirko i fejsbuka a dowodami w sprawie wydrukowane memy (np, takie jak ze screena poniżej xD)

W całej aferze chodzi mi o sytuacje gdzie jakiś wpis leci na pierwsze miejsce w gorących, chwilę później jest na fanpejdżu Tygodnika NIE, ze zmienionym tekstem ale zachowanym sensem. Może jest to przypadek, może dwie osoby wpadły na ten sam pomysł. Tylko zdarza się to wyjątkowo często i na to chciałem zwrócić uwagę.

W ogóle jest to pierwsza #afera memowa i może warto wprowadzić ustawę reprograficzną obejmującą tantiemy za memy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tygodniknie #bekazlewactwa #memy #heheszki
jutokintumi - Usunąłem wpis, w którym zarzucałem @TygodnikNIE że inspiruje się memami...

źródło: comment_1623488873K72UhUsZ6zdMsCN4yXU2KT.jpg

Pobierz
  • 149
@TygodnikNIE: Dzięki za merytoryczną odpowiedz, szkoda że wcześniej mi tak nie odpisałeś. Jestem na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami od ponad 12 lat, więc wiem jak to wszystko funkcjonuje. Rozumiem, że kontent tworzy kontent, czasami ciężko znaleźć źródło, czasami w mniejszym lub większym stopniu czerpie się skądś inspirację. Rozumiem też, że się #!$%@?łeś, mogłem wszystko inaczej ująć, mogłem też nie wrzucać twojej mordy. Ja nie jestem w stanie udowodnić czy coś
jutokintumi - @TygodnikNIE: Dzięki za merytoryczną odpowiedz, szkoda że wcześniej mi ...

źródło: comment_1623499291xuazGJ3ZlUYve9c1Yq2MLB.jpg

Pobierz