Wpis z mikrobloga

Mam dziwne pytanie pewnie większość się zdziwi ale jakoś nie trawię tego białka, kupiłem sobie białko KFD Premium WPC 82 robiłem sobie szejki 300 ml mleka do tego 40g białka jak to już dałem rade wypić to zbiera mi się na wymioty i rewolucja w żołądku przez najbliższą godzinę. Zmieniłem to na białko sojowe ale dalej po prostu nie mogę tego wypić jak wleje więcej wody czy mleka, do tego odżywka to nie dam rady tego wypić, jak wleje mniej mleka/wody to znowu robi się budyń gęsty gdzie ciężko mi to wypić. Macie jakiś inny zamiennik za białko lub jakiś sposób żeby lepiej to przyswoić?? #silownia #mikrokoksyprzepisy #mikrokoksy
  • 14
@tiamin12: ja polecam kfd wpi90, smak np. lody waniliowe. Mieszam z wodą w ilości 5x prochu i jest git. Normalnie wpc mnie odrzuca w smaku, ale piłem bo tak "trzeba było". Białko sojowe to straszny syf dla organizmu.
@tiamin12: co kasujesz.
powiedz o tym temu pacjentowi jak znasz jego dane, choćby przez fb. możesz udowodnić, że nie zmyślasz jak masz prywatne info o nim. wtedy pewnie będzie terapeuta ruszony przez tego pacjenta

swoją drogą ciekawe co o Tobie innym opowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)