Wpis z mikrobloga

@TiDiEj: ja pokazalem zdjecie i oficjalnego tweeta, szury beda miec troche trudniejsza robote ( ͡° ͜ʖ ͡°) będą musieli UDOWODNIĆ w jakiś sposób XDD że w strzykawce jest sól fizjologiczna XDDDD czekam na to XDDD
  • Odpowiedz
@TiDiEj: i ta ich selekcja argumenow: kiedy szef pfizera mowi ze sie nie zaszczepil - Antyszczepków wierzą ich najwiekszemu wrogowi, szefowi koncernu farmaceutycznego (ktory chce ich zabic xD antyszczepkow ktorzy w wiekszosci maja na mordach FASa), wierza mu ze mowi prawde (i sie nie zaszczepil) XDDD to jak to jest antyszczepki xD koncerny farmaceutyczne klamia czy nie xD
  • Odpowiedz
gość robi zdjęcie ze strzykawą przy boku

nieee no on musiał się zaszczepić nie ma innej opcji przecież to szef pficeza jak to tak( ͡° ͜ʖ ͡°) ty szuru jak możesz w to wątpić przecież jest to na twitterze sam zobacz
  • Odpowiedz
ja pokazalem zdjecie i oficjalnego tweeta, szury beda miec troche trudniejsza robote ( ͡° ͜ʖ ͡°) będą musieli UDOWODNIĆ w jakiś sposób XDD że w strzykawce jest sól fizjologiczna XDDDD czekam na to XDDD


@SARS-Cov2: no tak, bo tweet i zdjęcie to niezaprzeczalny dowód xD
Beka z kolejnego naiwnego frajera co jara się szczepionkową szopką dla gojów.
Ale spoko, pobawimy się po twojemu, to raczej ty udowodnij,
  • Odpowiedz
  • 0
@SpasticInk: a ja widzę, że jest na odwrót. Podałem jakaś przeslanke, która wspiera hipotezę , że gościu został zasaczepiony. Więc proszę żebyś to w jakiś merytoryczny sposób zanegowal - nie potrafisz podać argumentu merytorycznego? Po Za wysrywem I mniemaniem, że żyjemy w spisku?
Tego się spodziewałem- to tak jak z plaskoziemcami : zdjecia- falsyfikat, nawet jak ich wyślesz na orbitę to powiedzą że to wyświetla się ekran. Jak masz dalej pisać
  • Odpowiedz