Wpis z mikrobloga

@rzulw: Jeśli chciałeś mniejszy łuk, to trzeba było drugiego Junxinga dokupić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mają fajne małe hunterki - F177 (54 cale) i F179 (56 cali). Co jeszcze lepsze, możesz do nich zamontować ramiona ze swojego F155.

@zzbkk: @pablosik: Jeśli nie chcesz ryzykować i zamawiać z Chin, to w polskich sklepach łuczniczych zamów sobie łuk Samick Polaris lub jakiś jego klon (Core Hit, Jandao
@daedalus_pl: fakt, że mixed carbon to nie jest top klasa a wręcz to, co w tym crosmanie, niemniej nie wypadają aż tak fatalnie, szczególnie do zabawy, no i nie szkoda ich aż tak zniszczyć, a potrzeba było wspomnieć o czymś znośnym, ale żeby od razu nie straszyć cenami.

Mimo wszystko całkiem spoko na pierwszy set, a potem w pierwszych tygodniach jak już trochę się załapie, można się zastanowić nad czymś wyżej.
@SecretOfTheSteel: prawdopodobnie właśnie zmarnowałeś 200 zł na najbardziej bezużyteczny łuk zabawkę o nazwie crosman sentinel, możesz od razu wyrzucić go do śmieci, albo zwrócić czym prędzej jeśli jeszcze możesz i kupić za zaledwie niewiele więcej coś sensownego. Źródło: doświadczenie, chciałem kupić mniejszy łuk dla innej osoby - twoja zabawka na czerwono, zdecydowanie spodziewałem się więcej po crosmanie mając ich wiatrówki, niż łuku jak z sekcji dziecięcej w decathlonie


A chciał Pan
A chciał Pan kiedyś kupić bułki?


@Bianci: chciałem kiedyś chodzić po bułki, ale niestety za drugim razem jak poszedłem, to po nogach było i już strach powtarzać #pdk

A tak to niby marudzenie, ale zwyczajnie szkoda pieniędzy na crosmana, bo można lepiej wydać i więcej zabawy jest, zamiast frustracji i rozczarowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fakt, że mixed carbon to nie jest top klasa a wręcz to, co w tym crosmanie, niemniej nie wypadają aż tak fatalnie


@rzulw: Nie są złe, pod warunkiem, że ma się pełną świadomość co się kupuje. Ich główna wada to waga. Są cholernie ciężkie, przez co latają wolno i blisko z łuków o niskich naciągach. A to często zniechęca początkujących. Najtańsze w pełni karbonowe strzały ACMOSSa kosztują praktycznie tyle samo lub
@daedalus_pl: całkiem fajna alternatywa, nie znalazłem ich wcześniej na ali, jedynie takie za dwukrotność ceny mixed carbon, przyda się, dzięki. Swoją drogą to, że nie latają tak daleko, to może nawet plus, ale przed głupotą i strzelaniem przesadnie do góry to nic nie uchroni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)