Wpis z mikrobloga

Cholera jasna... wyobraźcie sobie co by było gdyby ten cały alkohol był legalny.. Przecież to by była jakaś masakra same ćpuny na ulicach ja nie wiem czy nasza cywilizacja by w ogóle to przetrwała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#narkotykizawszespoko #alkoholizm #libertarianizm #liberalizm #legalizacja #wolnekonopie #statystyka #alkohol
Qvvb - Cholera jasna... wyobraźcie sobie co by było gdyby ten cały alkohol był legaln...

źródło: comment_1624001757Uj5UErDmqzM59IhpNZOCFJ.jpg

Pobierz
  • 51
@Qvvb: jestem zbyt leniwy żeby samemu to sprawdzić, ale skąd w ogóle się wzięła niechęć i prawne zakazy używania takich narkotyków jak marihuana, czy SLD? Lobby alkoholowe i nikotynowe?
chodzi o agresję i bezpośrednie szkody na osobach trzecich jeśli jesteś nacpany xD ciężko zrobic komuś krzywdę jeśli jesteś na ghb


@zt_im: to wytłumacz czemu matamfetamina jest tak nisko, mimo że możesz się #!$%@?ć z połową miasta
@DestroDevil: nie zrozumiałeś mnie. Nie pytam się, czemu alkohol nie jest zakazany. Pytam się, czemu narkotyki o niezbyt szkodliwych efektach dla społeczeństwa są zakazane. Przecież przed wojną i w jej trakcie ćpanie było czymś powszechnym.

@akapasappls ale wojna bierze się z zakazu. Wątpię by ktoś w przeszłości np w rządzie w USA stwierdził, że wprowadźmy zakaz używania marihuaniny. Rozumiem, że teraz niektórym nie jest na rękę poluzowanie przepisów antynarkotykowych, ale co