Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #incel #blackpill #shortcel #manlet #logikarozowychpaskow
Nienawidzę bycia niskim. It's over for manlets. K0biety chcą tylko gości 180 cm+, nawet te co mają 160cm lub mniej. Nigdy nie spotkałem, a nawet nie słyszałem o k0biecie której podobali by się niscy faceci.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cc6061c75928000a729a25
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania to nie jest kwestia podobania się, dlaczego na modelki, stewardesy biorą wysokie dziewczyny? Czy nie ma niskich ładnych? Są, ale te się lepiej prezentują, ciuchy, estetyka jest na plus.
Sporo kobiet ma te swoje wymagania na tinder, bo jak ma wybierać, to może przebierać, tak samo jak może napisać, że bez 1 mln oszczędności nie ma co do niej pisać.
Wchodzisz w związek z osobą, a nie wrostem, kolorem włosów, praca
CharyzmatycznaBaba: Ziom, przez całe swoje 35-letnie życie nie odczułem, że mój wzrost jest przeszkodą w czymkolwiek. Mam 173cm, powodzenie u kobiet zanim wybrałem tę jedyną było ogromne. Byłem nawet z wyższą od siebie (modelka).
Też słyszę często, że jestem niski. Czasem jako zwykły, nieznaczący komentarz, czasem jako pstryczek od ludzi z własnymi kompleksami. Olej to, rób swoje, pokaż kim jesteś i co możesz osiągnąć, a wtedy temat wzrostu będzie dla Ciebie