Wpis z mikrobloga

Przesyłka olx 5 zł, więc chętnie rozleję 3 najnowsze pociechy:
- Burberry Indigo - 1,20 zł/ml - nie wiem dlaczego o nim tak zupełnie cicho tutaj, w swojej klasie cenowej to solidna pozycja. Nada się na lato, dominuje rozmaryn i mięta.
- Raghba Wood Intense Lattafa - 1,20 zł/ml - kupiony po recenzji Doktora i odnalezieniu opinii Córki, nic więcej nie dodam do powyższych opisów, zwłaszcza, że siadł mi umiarkowanie, ale złe to to nie jest.
- Armaf Niche Oud - 1 zł/ml - zakup w ciemno, już długo był na liście życzeń, bo zbiera dobre recenzje. Obawiałem się nierównej jakości Armafa, ale okazało się, że w serii nazwanej "Niche" znalazł się nie bez powodu. Rodzaj zapachu z kategorii tych niszowych, jakość jak za 100 gr/ml również jest świetna. Na początku pachnie mi jak jakiś propolisowy aerozol na ból gardła (Tantum Verde? na szczęście dawno nie stosowałem :D), natomiast później wpada w podobieństwo do Ambre Sultan Lutensa/Bentleya For Men). Bdb parametry.

Lista rzeczy do dobrania; pakuję paczki od powiedzmy 30 zł, szło 3 zł.

W wawie możliwy odbiór osobisty i to być może nawet z dowozem, bo ostatnio chętnie jeżdżę sobie na rowerze :)

#perfumy #rozbiorka #rozbiorkawwa
tangofever - Przesyłka olx 5 zł, więc chętnie rozleję 3 najnowsze pociechy:
- Burber...

źródło: comment_1624137600bI3ZInmqRbcbkiGd5h5u06.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz