Wpis z mikrobloga

@ericflat: zalewa twitter ;-)
robiles kalkulacje (usredniales) po ilu dniach zysk ze zwrotów BNB zrownowazy zainwestowany kapitał? tzn po jakim czasie zaczynasz zarabiac
  • Odpowiedz
@Fangu: mnie akurat za bardzo nie interesuje BNB reward, bo teraz to zajebiście wygląda, ale mocno maleje przy zmniejszeniu obrotów. Chcę sprzedać połowę za co najmniej 0,10
  • Odpowiedz
@MOAI was launched on June 12th as the largest BNB redistribution token. But we discovered a technical flaw. This marked the end of MOAI and the beginning of our salvation, TIKI.

reimbursement fund

jest zabawnie :P
  • Odpowiedz
@Fangu: tak, tam jest więcej bugów także teraz przy tiki, np. niezdefiniowana zmienna czasy transakcji przez co pokazuje wartość zero czyli 1.01.1970, ale nie ważne - dobry marketing x10 i out
  • Odpowiedz
@ericflat: aha czyli wchodzisz w nowe "gemsy" krotkoterminowo. Te osoby co pisza komentarze na twiterze np jakis DJ ze spora iloscia obserwujacych- są realne?
edit. jaki masz money managment na taki jeden projekt?
  • Odpowiedz
@Fangu: hmm to indywidulana sprawa, wychodzę z wkładem + jakiś zysk, zostawiam albo połowę albo 1 bnb albo w ostateczności 10 usdt w zależności od postrzegania danego tokena, a że 99% z nich umiera po kilku miesiącach to nie moja wina, że tak do nich podchodzę. Nie uważam, że jakiś influencer może długoterminowo odmienić ten trend, co widać np. po tokenie Refinable.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fangu: przecież wszystko jest opisane na stronie, poza tym jak ustawiłeś slippage na 20% to chyba jest oczywiste że wynika to z wysokiego taxu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fangu: no spoko, nie obarczam Cię żadna winą tylko stwierdzam fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°) tax wynosi 15% i jest to wszędzie napisane a Ty piszesz że to scam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fangu: i slippage nie mogło wynieść poniżej procenta bo przy sprzedaży jest minimum 19% właśnie ze względu na 15% tax, z czego 10 idzie na redystrybucję BnB. Następnym razem radzę przynajmniej przeczytać zasady na stronie zanim wydasz na coś jakiekolwiek pieniądze, bo to mało rozsądnie z Twojej strony kupować coś a nie poświęcić 5 minut żeby zrozumieć zasady działania systemu.
  • Odpowiedz