Wpis z mikrobloga

Cześć,
obejrzałem dwa webinaria na YT dot. power query i zastanawiam się nad kupnem materiałów (szkolenia) online, aby nauczyć się czegoś więcej.
Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z takiego kursu w formie online?

Webinaria o których wspomniałem pochodzą od serwisów Expose oraz SkuteczneRaporty i oba też oferują kilkugodzinne nagrania z ćwiczeniami. Jest tam natomiast duży rozstrzał cenowy, gdzie paradoksalnie chłopaki z Expose tłumaczą (moim zdaniem) lepiej (mniej chaotycznie) a jest o wiele taniej (100zł vs 900zł).

Nie wiem natomiast, ile więcej rzeczywiście otrzymam w ramach tych materiałów od tego, co pokazano już na webinarze.
Stąd moje pytanie - czy ktoś z Was korzystał może z ich lub innego kursu online dot. power query i jakiś poleca? (niekoniecznie za miliony monet).

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#excel #powerbi
  • 4
@SuperGosc11: Dziękuję. Mam z Heliona Biblię Excel i VBA vademecum. Tutaj jest inny autor stąd zapytam, czy poza teorią są przykłady pokazane w przystępny sposób i czy tak jak w przypadku np Biblii Helion udostępnia jakieś pliki z serwera do ćwiczeń?
@Brezen: Tak, pliki były oczywiście dostępne na stronie. Co mi się podobało przykłady były przestawione zarówno dla excela jak i power bi i takie też pliki były do ściągnięcia. Nie przeszedłem jeszcze całej książki z braku czasu, ale ogólnie podoba mi się sposób przedstawienia